Nebezpečné Geoanomálie pod Vašimi obydliami - čo o nich viete
 
Pridan: 30.04.2015  
 

    GEOANOMÁLIE - MOŽNOSTI ICH MERANIA, REDUKCIE a  ELIMINÁCIE

  Máte problémy so spánkom?, Nedarí sa Vám v práci ? Ste malátny, nevysvetliteľne unavený, nervózny?, Nevládzete tak ako kedysi?                           Chýba Vám vitalita vo všetkých oblastiach života?
Pravdepodobne je na príčine aj negatívne pôsobenie  Geoanomálií , Geopatogénnych zón (tzv. Dračích žíl známych v už v starej Číne) na Váš organizmus.
      Existujú  jednoduché a popritom efektívne riešenia týchto problémov.                                       Nájdete ich v tomto článku.

 Geopatogénne zóny (GPZ) -technicky správnejší výraz je /Geoanomálie/ sú jednoducho povedané  negatívne miesta, ktoré sa vyskytujú buď:  bodovo , alebo v pásoch môžu prechádzať cez Vaše obydlie. Keď sa negatívne GPZ vyskytujú na miestach, kde sa  dlhšie zdržiavate: napr. v spálni, alebo na pracovnom mieste, prípadne tam kde relaxujete,  pozeráte TV a pod. Tak potom môžu , po dlhšej dobe vznikať problémy so spánkom, pocity nadmernej únavy, podráždenoti, strata vitality, syndróm vyhorenia, depresívne stavy…) Dlhším pobytom na miestach v negatívnej GPZ sa môžu tieto problémy zhoršovať, alebo rozvinúť, prípadne skomplikovať Vaše už existujúce zdravotné ťažkostí.  Na druhej strane existujú aj vyslovene pozitívne miesta, alebo zóny. Všeobecne sa nedá povedať, že by platili najmä v panelákoch, domoch a kanceláriách nejaké pravidlá pre výskyt GPZ.Výskyt tzv. Geopatogénnych zón ovplyvňuje najmä miesto na ktorom je postavené obydlie, zmeny v štruktúre  zemského podložia ako sú napr. aj menšie tektonické zlomy, vrásnenia zemskej kôry a podzemné dutiny. Tiež aj silnejšie podzemné toky vody. A to až do hĺbky niekoľko sto metrov. Niektoré  inžinierske siete, kanalizácia, rozvody vody, plynu, elektriny majú tiež podobné negatívne účinky,   Ponúkame Vám  jednoduché a pritom efektívne  riešenia problémov, ktoré nájdete v článku nižšie.   Pre podrobnejšie info o GPZ:  kliknite TU 

        Pozri tiež: Slovenský projekt merania Geoanomálií viac info TU

Postup merania:
Meranie  “Geopatogénnych zón” sa prevádza tyčkami v tvare L. Tyčky v tvare L sa držia v ruke vodorovne s povrchom. Zóny sa v meraných priestorov určujú podľa reakcie tyčiek.  Potom sa na základe skúsenosti z predošlých meraní vylúčia tzv. “falošne poplachy” – sú to také miesta,  zariadenia, alebo niektoré el. spotrebiče nad ktorými vzniká totožná alebo podobná reakcia ako nad geopatogénnymi zónami.  A popritom to nie sú vyložene negatívne geopatogénne zóny. 

L-tycky-obrazok3

Podrobný postup merania a spôsob rušenia “GPZ” -->nájdete TU                            Pre ďalšie  informácie o “Geoanomáliách” ——> kliknite TU                                                                                 

 Jednoduché a efektívne riešenie problému po zameraní            (Spôsob merania GPZ: —–>kliknite TU )

1- Premiestnením nábytku v byte, dome, kancelárii, z miest  kde sa dlhšie zdržiavate  …mimo negatívnych miest. Niekedy stačí presunúť postel alebo pracovný stôl s počítačom o 1-2 metre ďalej,  obrátiť polohu tela pri spaní na opačná stranu … Väčšinou pomôže aj zmena využívania miestností v byte.

2- Umiestnením rôznych  zariadení, ktoré buď čiastočne redukujú, alebo eliminujú pôsobenie negatívnej energie vo Vašom obydlí.

solenoid-2spojene
Schéma pôsobenia . Pasívneho solenoidu.

V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu (rušenie)  geopatogénnych zón je tzv. “Pasívny solenoid”. Je to valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje   na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych GPZ.” . Umiestňuje sa v obydlí na presné miesto  podľa nameraných hodnôt GPZ.  Preto ho ani v rámci serióznosti neponúkame na hromadný predaj spôsobom “kúpte si ,  dajte ho kde chcete a vyrieši Vám to všetky problémy.”  Pri nesprávnom umiestnení môže byť účinok nulový. Pasívny solenoid je na rušenie geopatogénnych zón účinnejší ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”.  

3- Použivame aj rôzne typy pyramídových konštrukcií na  použitie buď v interiéri alebo v exteriéri (tiež aj univerzálne verzie). Na zákazku dodávame aj rôzne typy relaxačných pyramíd. Podrobnejšie informácie o týchto pyramídach nájdete koncom mesiaca v pripravovanom e-shope. 

pyramída-externa-náčrty
ilustračný obrázok -pyramída- vhodné aj pre exteriér aj interiér, skutočné    veľkosti, uhly, rozmery  a pod.+iné  možnosti riešenia -individuálne podľa potrieb zákazníka a nameraných hodnôt GPZ

4- Eliminácia ( rušenie ) geopatogénnych zón použitím individuálnych riešení Tento spôsob sa používa v prípade ak je negatívnymi zónami zasiahnutá veľká časť obydlia. ( Takýchto prípadov je veľmi málo -cca 5% z doposiaľ meraných objektov). Pozn. Nie všetky problémy sa žiaľ  dajú úplne eliminovať a potom ostáva už iba posledné riešenie presťahovať sa na iné miesto alebo zmeniť pracovisko.

Cenník služieb: —–>Kliknite  TU  

Článok prevzatý od jedného zo sponzorov tejto stránky: www.dracie-zily.sk