Efektívne zariadenia na odrušenie Geopatogénnych zón
 
Pridané: 02.06.2017  
 

V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón je pasívny solenoid EMGEON HOME. V autách sa používa EMGEON CARE

ilustračný obrázok nepriaznivého priebehu geopatogénnych zón

EMGEON HOME - Dokáže eliminovať (odrušiť) pôsobenie geopatogénnych zón v kruhu o priemere cca 10-20 metrov. Závisí to od intenzity geopatogénnych zón. Zvyčajne po zameraní geopatogénnych zón priamo u Vás stačí jeden pasívny solenoid EMGEON HOME na  byt, alebo dom. 

Pasívny solenoid Emgeon Home je rovnako účinný a má Väčší dosah ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”

Zariadenie nie je napájané elektrickým prúdom (teda nevyžaruje do okolia ďalší elektrosmog). Využíva prirodzené elektromagnetické pole zeme .  Je to  valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. rozmery – priemer 10cm, výška 28 cm. 

Pre objednanie pasívneho solenoidu EMGEON HOME kliknite TU

emgeon-obyvacka-webemgeon-kuchyna-umiesnenieemgegon-pri klime-websolenoid-stojan-na-kvetysolenoid-kniznica

 Ukážky možného umiestnenia zariadenia EMGEON v domácnosti

Umiestnenie: umiestňuje sa čo najvyššie pod strop miestnosti. napríkad na skriňu, do vstavanej skrine, na poličky a pod. V dome na najvyššie poschodie, prípadne pod strechu.

Bez zamerania geopatogénnych zón na mieste doporučujeme použiť 2 ks zariadení EMGEON1 umiestnené do opačných rohoch domu, alebo bytu. Umiestňuje sa čo najbližšie   a najvyššie k obvodovým stenám.

Rozmer valca: priemer 10cm , výška 28cm. (iné rozmery na objednávku) napr. ak Vám nevyhovuje výška dá sa urobiť aj menšie.

Dodáva sa ako pár- t.j. 2 ks cena 39,90 +5€ poštovné a balné

Pre objednanie pasívneho solenoidu EMGEON HOME kliknite TU

Pre popis presného umiestnenia nás kontaktujte pred nákupom na mail ingfour@gmail.com, alebo na čísle: 0915/904 114

UPOZORNENIE: Pri zameraní geopatogénnych zón  fyzicky u Vás doma väčšinou stačí 1 zariadenie EMGEON 1 (pasívny solenoid) tzv. merania GPZ na diaľku zásadne nerobím pretože to je nezmysel.

Ceny meraní geopatogénnych zón : http://www.dracie-zily.sk/cennik-sluzieb/

Pri Väčších problémoch sú potrebné aj iné riešenia viď: http://www.dracie-zily.sk/geopatogenne-zony-skusenosti-z-merani-gpz/

Vaše prípadné otázky píšte na adresu ingfour@gmail.com

Pre použietie v autách na elimináciu účinkov geopatogénnych zón na vodiča doporučujeme  EMGEON CARE

Emgeon Care – ukážka umiestnenia v aute viac info TU