» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Marinacic
Đîâíî
mieprogreei
Chita
KeithWaync
Le Mans
KevinGet
Nove Mesto nad Vahom
JeffreyLof
Yangon
neutral
Cheltenham
RaymondJap
Udon Thani
GuamNat
Moskov
Celiairrab
Liberia
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

LiMiT CA, Ing. Katarína Medvecká

Adresa sídla:
Štúrova 2
03101 Liptovský Mikuláš

IČO: 179411458
Kontakty:
Telefón: 044 562 11 90
Fax:
Mobil: 0908 911 466
Email: cklimit@cklimit.sk limit@limit.sk
WWW: www.tatrymountaintravel.sk www.limit.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ing.Katarína Medvecká,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Sprostredkovanie a predaj dovoleniek u nás i v zahraničí, predaj leteniek, cestovných lístkov, kúpele, wellness pobyty.
Milí priatelia cestovania! Dovoľte nám predstaviť sa. Sme cestovná kancelária založená v roku 1991. Už 18 rokov úspešne uspokojujeme túžby klientov po dobrej dovolenke plnej poznania, relaxu, pohybu, zábavy, všetko podľa priania každého z Vás. V ponuke ubytovania na Slovensku sa orientujeme najmä na Tatry. Odtiaľ pramení aj náš názov Tatry Mountain Travel LiMiT. V našej ponuke nájdete turistiku, lyžovanie, spoznávanie, exkurzie a výlety po celých Tatrách. V ponuke máme tiež ubytovanie v hlavnom meste Slovenska v Bratislave a okolí, najlepšie kúpele Slovenska, wellness hotely a aquaparky. Práve u nás najdete širokú ponuku dovolenky v zahraničí a poznávacích zájazdov v zahraničí. Tisíce spokojných a verných klientov ročne je dôkazom našej profesionality. Predávame letenky do celého sveta. Lacnú letenku, transfery, parkovanie na letisku, všetko vám zabezpečíme. Našim poďakovaním za to, že si dovolenku vyberiete u nás, je kupón na 6 zaujímavých zliav a exkluzívne darčeky. Tešíme sa na plnenie vašich prianí. S úctou Ing. Katarína Medvecká, majiteľka a kolektív
Ponuky spoločnosti:
 
BUDAPEŠŤ + TROPICARIUM najväčšie akvárium v str. Európe Pridané: 28.04.2010
BUDAPEŠT a najväčšie akvárium TROPICARIUM 1-dňový poznávací zájazd
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia