» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Furbari
Boston
Coca Porn
Taiping
DeniseLok
Udon Thani
Rachelcat
Skive
englismig
Íŕáĺđĺćíűĺ ×ĺëíű
Pinacelproi
Ěîńęâŕ
ortopeder
Tovarisevo
ortopeder
Bujanovac
ortopeder
Sr. Mitrovica
ortopeder
Pariz
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Fantázia Poprad s.r.o. Penzión ***Fantázia Michalová

Adresa sídla:
Hrádza 2
97657 Michalová

IČO: 31725783
Kontakty:
Telefón: +421 48 6189 327
Fax:
Mobil: +42148 911 610 130
Email: penzion@penzionfantazia.sk
WWW: www.penzionfantazia.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Ubytovanie, reštaurácia, relax centrum, koliba, konferencie, stretnutia, svadby,oslavy
Ukrýva sa len 13 km od mesta Brezno (smer Tisovec) v obci Michalová pri Národnom parku Muránska planina. Skutočne tu nájdete fantáziu - záhradku s čerstvo pokoseným trávnikom, rozprávkový altánok, rybník plný pestrých rybyčiek a krásne kvitnúcich lekien... Nesklame Vás ani interiér reštaurácie, ktorá dýcha nevtieravou eleganciou, očarí Vás vínna pivnička s krbom v ktorom plápolá príjemný ohník. Jedlo chutí výborne, prinesie ho stále sa usmievajúca čašníčka - takže chutí ešte o čosi viac. Súčasťou penziónu je aj Letná terasa, Relax centrum a EuroSalaš.
Ponuky spoločnosti:
 
Jarné prázdniny Pridané: 27.02.2012
Jarné prázdniny - akcia na ubytovanie počas celého marca
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia