ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

GARANT MARTIN, spol. s r.o.

Adresa sídla:
RobotnĂ­cka 948/27
03601 MARTIN

IČO: 36016331
Kontakty:
Telefón: 043/4220069
Fax:
Mobil:
Email: garant@garant.sk
WWW: www.garant.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Predaj a servis zariadení na úpravu vody (zmäkčovanie, odželeznenie, dezinfekcia, odstránenie dusičnanov, dechlorácia,....). Predaj vyvíjačov pary, parných kotlov a teplovodných kotlov nad 50 kW.
Predaj a servis: úpravní vody, parných kotlov, vyvíjačov pary, teplovodných kotlov, dávkovacích čerpadiel chémie, chémie na úpravu kotolnej vody, chémiu na čistenie výmenníkov a kotlov, tabletovej soli, montáž kotolní na kľúč.
Ponuky spoločnosti:
 
Úprava vody. Pridané: 06.03.2011
Úprava vody od A po Z.
čítaj viac...
 
VyvĂ­jače pary a parnĂŠ kotly. Pridané: 06.03.2011
Vyvíjač pary
čítaj viac...
 
Úprava vody. Pridané: 20.11.2018
ChĂŠmia na Ăşpravu vody
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia