» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
KeithWaync
Le Mans
KevinGet
Nove Mesto nad Vahom
JeffreyLof
Yangon
neutral
Cheltenham
RaymondJap
Udon Thani
GuamNat
Moskov
Celiairrab
Liberia
sshopalma
Ěîńęâŕ
xerinah
New-York
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Hotel Repiská, HBP, a.s.

Adresa sídla:
Demänovská Dolina 31
03101 Liptovský Mikuláš

IČO: 36005622
Kontakty:
Telefón: +421-44-5591526
Fax: +421-44-5591527
Mobil: 0918777011
Email: repiska@repiska.sk
WWW: www.repiska.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Ing. Jaroslav Čefo,+421918777011,repiska@repiska.sk
Obchodné: Ing. Jaroslav Čefo,+421918777011,repiska@repiska.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Trojhviezdičkový hotel v Nízkych Tatrách ponúkajúci širokú škálu služieb
Hotel *** Repiská, leží uprostred majestátnej atmosféry končiarov Chopka, Derešov a Ďumbiera, v Demänovskej Doliny v Nízkych Tatrách. Komplexné služby ponúka hotel celoročne na rodinné rekreácie, firemné akcie, kongresy a jazykové programy. Komfortne vybavené izby, reštauráciu s letnou terasou, nočný a lobby bar, rokovaciu halu s audiovizuálnou technikou, jazykovú učebňu s polohovateľnými kreslami, banketku, relaxačné centrum- bazén, 3 druhy sáun, hydromasáže a masáže,tenisové ihrisko s umelou trávou, fitnes, požičovňu športových potrieb... toto a ešte oveľa viac v hoteli a v prekrásnom okolí Nízkych Tatier, tiež možnosti kultúrneho vyžitia a návštevu historických pamiatok Liptova ponúka svojim hosťom HOTEL REPISKÁ. Tešíme sa na Vás...
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia