╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Pr├şjmeme v BA na PZ v poz├şcii pomocnica v dom├ícnosti ┼żenu
 
ANER HAUS s.r.o. upratovanie
zobraziŁ profil firmy | zobraziŁ vÜetky ponuky firmy
 
PridanÚ: 21.09.2016 VytlaŔiŁ ponuku
 
Prijmeme sk├║sen├║ ┼żenu na poz├şciu gazdinky- pomocnice v dom├ícnosti klientov v r├ímci BA na Pracovn├║ zmluvu . Pracovnou n├ípl┼łou gazdinky je presne to, ─Źo je pr├ícou ka┼żdej ┼żeny , ktor├í m├í svoju dom├ícnos┼ą, upratovanie, ─Źistenie pod─ża potreby, pranie a ┼żehlenie
 

Prijmeme skúsenú ┼żenu na pozíciu gazdinky- pomocnice v domácnosti klientov v rámci BA na Pracovnú zmluvu . Pracovnou nápl┼łou gazdinky je presne to, ─Źo je prácou ka┼żdej ┼żeny , ktorá má svoju domácnos┼ą, upratovanie, ─Źistenie pod─ża potreby, pranie a ┼żehlenie. Pozícia gazdinka je aj na plný prac. úväzok, alebo skrátený úv. , prípadne aj na dva tri dni v tý┼żdni, ale dlhodobo a v pravidelných d┼łoch.

Osobnostné predpoklady a zru─Źnosti: ─îistý RT, prax je výhodou, manuálna zru─Źnos┼ą,  ochota pracova┼ą, samostatnos┼ą, spo─żahlivos┼ą, presnos┼ą. Uchádza─Źky na predmetnú pozíciu aj školíme.

Výhody: Práca v stabilnej spolo─Źnosti, motivujúce finan─Źné ohodnotenie , stravné lístky, práca v dobrom a peknom prostredí, sociálne výhody.

Podmienka: Bývanie v Bratislavskom kraji. ┼Żivotopis a ┼żiados┼ą posielajte mailom info@anerhaus.sk , alebo na adresu ANER HAUS s. r. o. Röntgenová 20, 85101 BRATISLAVA, prípadne nás kontaktujte telefonicky a dohodnite si prac. pohovor.

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia