» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
AlinaFup
Comilla
LutherBeado
La Primavera
karinex
Omsk
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Minitec s.r.o. - interiéry a kuchyne na mieru
 
Pridané: 11.03.2014 Vytlačiť článok
 
Už viac ako 20 rokov sa snažíme v MINITEC-u prinášať inovatívne riešenia v oblasti interiérového dizajnu. Zaoberáme sa navrhovaním a výrobou interiérov na mieru a predajom exkluzívnych nemeckých kuchýň značky Nolte. Každá kuchyňa je originálne navrhnutá podľa požiadaviek klienta s dôrazom na funkčnosť. Sanžíme sa spojiť kvalitu, luxus, dizajn a prijateľnú cenu do jedného celku.
 

Naša spoločnosť už od roku 1991 prináša inovatívne riešenia pre vaše domácnosti. Ponúkame vysokú kvalitu, individuálny prístup a komplexnú starostlivosť. Od počiatočných návrhov, cez vlastnú produkciu až po transport a montáž. Pre výrobu používame tie najkvalitnejšie materiály a komponenty. Môžete si vybrať zo širokej škály povrchov. Od tradičného buku až po exotické drevá. Vyrábame rôzny nábytok na mieru a predávame nemecké kuchyne značky Nolte. Tie dopĺňame spotrebičmi exkluzívnych značiek, ako je Gaggenau, Miele alebo Siemens studioLine.

Navštívte nás v našom showroome v Košickej Novej Vsi, kde sa môžete o našich kvalitách presvedčiť na vlastné oči.

Tešíme sa na vás!

 MINITEC s.r.o.
Mliečna 1246
04014 Košice
www.minitec.sk

Tel. +421 55 671 0068
Fax. +412 55 671 0067
Mob. +421 902 950 950 
 

Mail: minitec@minitec.sk

 

  SLOVENSKÝ  PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍ


Geologicka-mapa-SR-FB

          Projekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón.  agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku.  Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať  geoanomálie a GPZ.
          
Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí  zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón . Viac informácií: TU

 

Pozri tiež:

Levanduľa lekárska priamo od pestovateľky: www.byvajme.sk/levandula 

 

Novinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia