╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Minitec s.r.o. - interi├ęry a kuchyne na mieru
 
PridanÚ: 11.03.2014 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
U┼ż viac ako 20 rokov sa sna┼ż├şme v MINITEC-u prin├í┼ía┼ą inovat├şvne rie┼íenia v oblasti interi├ęrov├ęho dizajnu. Zaober├íme sa navrhovan├şm a v├Żrobou interi├ęrov na mieru a predajom exkluz├şvnych nemeck├Żch kuch├Ż┼ł zna─Źky Nolte. Ka┼żd├í kuchy┼ła je origin├ílne navrhnut├í pod─ża po┼żiadaviek klienta s d├┤razom na funk─Źnos┼ą. San┼ż├şme sa spoji┼ą kvalitu, luxus, dizajn a prijate─żn├║ cenu do jedn├ęho celku.
 

Naša spolo─Źnos┼ą u┼ż od roku 1991 prináša inovatívne riešenia pre vaše domácnosti. Ponúkame vysokú kvalitu, individuálny prístup a komplexnú starostlivos┼ą. Od po─Źiato─Źných návrhov, cez vlastnú produkciu a┼ż po transport a montá┼ż. Pre výrobu pou┼żívame tie najkvalitnejšie materiály a komponenty. Mô┼żete si vybra┼ą zo širokej škály povrchov. Od tradi─Źného buku a┼ż po exotické drevá. Vyrábame rôzny nábytok na mieru a predávame nemecké kuchyne zna─Źky Nolte. Tie dop─║┼łame spotrebi─Źmi exkluzívnych zna─Źiek, ako je Gaggenau, Miele alebo Siemens studioLine.

Navštívte nás v našom showroome v Košickej Novej Vsi, kde sa mô┼żete o našich kvalitách presved─Źi┼ą na vlastné o─Źi.

Tešíme sa na vás!

 MINITEC s.r.o.
Mlie─Źna 1246
04014 Košice
www.minitec.sk

Tel. +421 55 671 0068
Fax. +412 55 671 0067
Mob. +421 902 950 950 
 

Mail: minitec@minitec.sk

 

  SLOVENSKÝ  PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍ


Geologicka-mapa-SR-FB

          Projekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za ú─Źelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z h─żadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón.  agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku.  Za ú─Źelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozlo┼żenia geoanomálií pod obývanými oblas┼ąami. Zárove┼ł sa sleduje aj vplyv ur─Źitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia ur─Źitým spôsobom eliminova┼ą  geoanomálie a GPZ.
          
Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí  zistíte aké opatrenia urobi┼ą, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdr┼żujete mimo geopatogénnych zón . Viac informácií: TU

 

Pozri tie┼ż:

Levandu─ża lekárska priamo od pestovate─żky: www.byvajme.sk/levandula 

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia