╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 


Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

GEOPATOG├ëNNE Z├ôNY ÔÇô profesion├ílne meranie a elimin├ícia (odru┼íenie) geopatog├ęnnych z├│n na celom slove
 
PridanÚ: 12.11.2018 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Zaober├íme sa najm├Ą negat├şvnymi ├║─Źinkami Geopatog├ęnnych z├│n na ─żud├ş. Tie┼ż aj r├┤znymi sp├┤sobmi elimin├ície (odru┼íenia) ich ├║─Źinkov. M├íte probl├ęmy so sp├ínkom?. Ste mal├ítny, nevysvetlite─żne unaven├Ż, nerv├│zny?. Nevl├ídzete tak ako kedysi?. ÔÇ×Lep├ş ÔÇť sa na V├ís viac chor├┤b ako predt├Żm?. Va┼íe deti sa v noci ─Źasto budia a pla─Ź├║?. M├íte probl├ęmy so sp├ínkom?. Ste mal├ítny, nevysvetlite─żne unaven├Ż, nerv├│zny?. Nevl├ídzete tak ako kedysi?. ÔÇ×Lep├ş ÔÇť sa na V├ís viac chor├┤b ako predt├Żm?. Va┼íe deti sa v noci ─Źasto budia a pla─Ź├║?.-pokra─Źovanie v ─Źl├ínku...
 

Geopatogénne Zóny

    GEOPATOGÉNNE ZÓNY – PROFESIONÁLNE MERANIE a ODRUŠENIE  na celom SLOVENSKU

Zaoberáme sa najmä negatívnymi ú─Źinkami Geopatogénnych zón na ─żudí. Tie┼ż  aj rôznymi spôsobmi eliminácie (odrušenia) ich ú─Źinkov.

─î├şslami 1 a 2 s├║ ozna─Źen├ę Geopatog├ęnne Z├│ny. ─î├şslom 3 - kr├ş┼żenie z├│n . Mimo t├Żchto z├│n je byt OK
ilustra─Źný  Obrázok nepriaznivého priebehu Geopatogénnych Zón cez byt. ─îíslami 1 a 2 sú ozna─Źené Geopatogénne Zóny. ─îíslom 3 – krí┼żenie zón . Mimo týchto zón je byt OK.
Máte problémy so spánkom?.  Ste malátny, nevysvetlite─żne unavený, nervózny?. Nevládzete tak ako kedysi?.  „Lepí “ sa  na Vás viac chorôb ako predtým?.  Vaše deti sa v noci ─Źasto budia a pla─Źú?.
Máte problémy so spánkom?.  Ste malátny, nevysvetlite─żne unavený, nervózny?. Nevládzete tak ako kedysi?.  „Lepí “ sa  na Vás viac chorôb ako predtým?.  Vaše deti sa v noci ─Źasto budia a pla─Źú?.
Dlhodobý pobyt nad Geopatogénnymi Zónami spôsobuje rôzne nepochopite─żné problémy. Po dlhšej dobe mô┼żu vzniknú┼ą, alebo sa zhorši┼ą aj zdravotné problémy.   Vä─Źšinou sta─Źí iba zmeni┼ą napr. umiestnenie postelí, alebo nábytku. Alebo pou┼żi┼ą ─Ćalšie praxou overené spôsoby riešenia týchto problémov. 

Ak máte podobné problémy  Je na─Źase necha┼ą si premera┼ą Vaše obydlie  na výskyt geopatogénnych zón. Po premeraní  Vám navrhneme praxou overené riešenia týchto problémov. 

Cenník Meraní Geopatogénnych Zón + IBA do 15.11. Z─ŻAVA a┼ż 50%    –>Kliknite  TU.  Cena merania od 25 €

 GEOPATOGÉNNE  ZÓNY – podrobnejší POPIS:

Geopatogénne zóny (GPZ)–  sa vyskytujú vä─Źšinou v pásoch rôznej šírky, ktoré  mô┼żu prechádza┼ą cez Vaše obydlie. Ke─Ć sa tieto zóny vyskytujú na miestach, kde sa  dlhšie zdr┼żiavate: napr. v spálni, alebo na pracovnom mieste, prípadne tam kde relaxujete,  pozeráte TV at─Ć. Potom mô┼żu najmä u senzitívnejších osôb  po dlhšej dobe  vznika┼ą problémy so spánkom, pocity nadmernej únavy, podrá┼żdenosti, strata vitality, syndróm vyhorenia, depresívne stavy, rôzne zdravotné problémy, strata imunity …)

Výskyt  Geopatogénnych zón ovplyv┼łuje  miesto na ktorom je postavené obydlie.  Sú to najmä rôzne zmeny  v štruktúre  zlo┼żenia zemského podlo┼żia, menšie tektonické zlomy, vrásnenia zemskej kôry a podzemné dutiny. Negatívny vplyv majú aj podzemné vodné toky – tzv. vodné ┼żily.  Tieto javy vznikajú v zemi v h─║bkach od nieko─żko  metrov a┼ż po  nieko─żko kilometrov.

Vypo─Źujte si aj celý rozhovor  v rádiu Košice na tému Geopatogénne Zóny:  Kliknite–>TU

Audio prehráva─Ź
00:00
00:00

Cenník slu┼żieb +iba do 15.11. AKCIA Z─ŻAVA a┼ż 50% v rámci výjazdových meraní po celom Slovensku  –>Kliknite  TU       Cena merania od 25€

RIEŠENIA PROBLÉMOV:

1- Klasické riešenia: Premiestnením nábytku v byte, dome, kancelárii, z miest  kde sa dlhšie zdr┼żiavate  …mimo negatívnych miest. Niekedy sta─Źí presunú┼ą postel alebo pracovný stôl s po─Źíta─Źom o 1-2 metre ─Ćalej,  obráti┼ą polohu tela pri spaní na opa─Źná stranu … Vä─Źšinou pomô┼że aj zmena vyu┼żívania miestností v byte.  Ak sa nedá premiestni┼ą napr. poste─ż, alebo po─Źíta─Źové pracovisko. Potom pomô┼że aj umiestnenie ur─Źitých prírodných materiálov napr. pod poste─ż, kreslo, gau─Ź.

2– Umiestnením pasívneho solenoidu EMGEON HOME, ktorý eliminuje ú─Źinky Geopatogénnych Zón. Najú─Źinnejšia je kombinácia tzv. klasických a nových  spôsobov riešenia týchto problémov. Napr. pasívny solenoid EMGEON HOME    + umiestnenie prírodných prostriedkov ktoré tie┼ż eliminujú ú─Źinky geopatogénnych zón.

emgeon-obyvacka-webemgeon-kuchyna-umiesnenieemgegon-pri klime-websolenoid-stojan-na-kvetysolenoid-kniznicasolenoid-2spojene

Uká┼żka umiestnenia a orienta─Źná schéma pôsobenia zariadenia EMGEON

V praxi osved─Źený a ú─Źinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón je zariadenie EMGEON  Je to pasívny solenoid – valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje  na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych zón” . Umiest┼łuje sa v obydlí  najlepšie na presne ur─Źené miesto  pod─ża nameraných hodnôt.  Alebo ─Ćalšou mo┼żnos┼ąou je umiestnenie 2 ks solenoidov do opa─Źných rohoch bytu. Bli┼żšie info—–> TU

Zariadenie EMGEON je rovnako ú─Źinné ako nieko─żkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia ─Źi u┼ż napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ─Ćalší “Elektrosmog”.  

Cenník slu┼żieb + aktuálne ak─Źné ceny —–>Kliknite  TU

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia