» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Bukemekrsprof
Ěîńęâŕ
arits
Moskow
RuwMup
Quatre Bornes
Jefferyvot
Gliwice

SUN SYSTEM SR
Skalica
Interstomesu
Ěîńęâŕ

XEvilBestzed
Moscow
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Profesionálne merania Geopatogénnych zón po celom Slovensku
 
Pridané: 03.11.2017 Vytlačiť článok
 
Zaoberáme sa meraním a elimináciou účinkov Geopatogénnych zón na celom Slovensku.
 

GEOPATOGÉNNE ZÓNY

    GEOPATOGÉNNE ZÓNY – PROFESIONÁLNE MERANIE a ODRUŠENIE  na celom SLOVENSKU

Zaoberáme sa najmä negatívnymi účinkami Geopatogénnych zón na ľudí. Tiež  aj rôznymi spôsobmi eliminácie (odrušenia) ich účinkov.

Číslami 1 a 2 sú označené Geopatogénne Zóny. Číslom 3 - kríženie zón . Mimo týchto zón je byt OK
ilustračný  Obrázok nepriaznivého priebehu Geopatogénnych Zón cez byt. Číslami 1 a 2 sú označené Geopatogénne Zóny. Číslom 3 – kríženie zón . Mimo týchto zón je byt OK.

IBA DNES – ZĽAVA až 50%  na merania Geopatogénnych Zón –—>Kliknite  TU.  Cena merania od 25 € – podľa meranej plochy.
Máte problémy so spánkom?.  Ste malátny, nevysvetliteľne unavený, nervózny?.Nevládzete tak ako kedysi?.  „Lepí “ sa  na Vás viac chorôb ako predtým?.  Vaše deti sa v noci často budia a plačú?.
Na príčine je často aj negatívne pôsobenie  Geopatogénnych zón  a Geoanomálií na Váš organizmus. Tieto  javy sú známe už tisícky rokov. Najznámejší historický názov zo starej Číny je Dračie žily. 
Dlhodobý pobyt nad Geopatogénnymi Zónami spôsobuje rôzne nepochopiteľné problémy. Po dlhšej dobe môžu vzniknúť, alebo sa zhoršiť aj zdravotné problémy.   Väčšinou stačí iba zmeniť napr. umiestnenie postelí, alebo nábytku. Alebo použiť ďalšie praxou overené spôsoby riešenia týchto problémov. 

Ak máte podobné problémy  Je načase nechať si premerať Vaše obydlie  na výskyt geopatogénnych zón. Po premeraní  Vám navrhneme praxou overené riešenia týchto problémov. 

 GEOPATOGÉNNE  ZÓNY – podrobnejší POPIS:

Geopatogénne zóny (GPZ)–  sa vyskytujú väčšinou v pásoch rôznej šírky, ktoré  môžu prechádzať cez Vaše obydlie. Keď sa tieto zóny vyskytujú na miestach, kde sa  dlhšie zdržiavate: napr. v spálni, alebo na pracovnom mieste, prípadne tam kde relaxujete,  pozeráte TV atď. Potom môžu najmä u senzitívnejších osôb  po dlhšej dobe  vznikať problémy so spánkom, pocity nadmernej únavy, podráždenosti, strata vitality, syndróm vyhorenia, depresívne stavy, rôzne zdravotné problémy, strata imunity …)

Výskyt  Geopatogénnych zón ovplyvňuje  miesto na ktorom je postavené obydlie.  Sú to najmä rôzne zmeny  v štruktúre  zloženia zemského podložia, menšie tektonické zlomy, vrásnenia zemskej kôry a podzemné dutiny. Negatívny vplyv majú aj podzemné vodné toky – tzv. vodné žily.  Tieto javy vznikajú v zemi v hĺbkach od niekoľko  metrov až po  niekoľko kilometrov.

Vypočujte si aj celý rozhovor  v rádiu Košice na tému Geopatogénne Zóny:  Kliknite–>TU

Audio prehrávač

RIEŠENIA PROBLÉMOV:

1- Klasické riešenia: Premiestnením nábytku v byte, dome, kancelárii, z miest  kde sa dlhšie zdržiavate  …mimo negatívnych miest. Niekedy stačí presunúť postel alebo pracovný stôl s počítačom o 1-2 metre ďalej,  obrátiť polohu tela pri spaní na opačná stranu … Väčšinou pomôže aj zmena využívania miestností v byte.  Ak sa nedá premiestniť napr. posteľ, alebo počítačové pracovisko. Potom pomôže aj umiestnenie určitých prírodných materiálov napr. pod posteľ, kreslo, gauč.

2– Umiestnením pasívneho solenoidu EMGEON HOME, ktorý eliminuje účinky Geopatogénnych Zón. Najúčinnejšia je kombinácia tzv. klasických a nových  spôsobov riešenia týchto problémov. Napr. pasívny solenoid EMGEON HOME    + umiestnenie prírodných prostriedkov ktoré tiež eliminujú účinky geopatogénnych zón.

emgeon-obyvacka-webemgeon-kuchyna-umiesnenieemgegon-pri klime-websolenoid-stojan-na-kvetysolenoid-kniznicasolenoid-2spojene

Ukážka umiestnenia a orientačná schéma pôsobenia zariadenia EMGEON

V praxi osvedčený a účinný prostriedok na redukciu  geopatogénnych zón je zariadenie EMGEON   Je to pasívny solenoid – valec z nevodivého materiálu ovinutý špeciálne upravenou medenou páskou. Zariadenie funguje  na elektromagnetickom princípe  ako harmonizátor prostredia a “reduktor negatívnych zón” . Umiestňuje sa v obydlí  najlepšie na presne určené miesto  podľa nameraných hodnôt.  Alebo ďalšou možnosťou je umiestnenie 2 ks solenoidov do opačných rohoch bytu.Bližšie info—–> TU

Zariadenie EMGEON je rovnako účinné ako niekoľkonásobne drahšie prostriedky a zariadenia či už napájané el. prúdom alebo nie. Navyše neprodukuje ďalší “Elektrosmog”.  

Cenník služieb + aktuálne akčné ceny —–>Kliknite  TU 

gpz-priebeh-nad-vodnou-zilou-800x600
Fyzikálny popis priebehu polí spôsobujúcich GPZ podľa RNDr. Ján Bienik CSc. r. 1991

Agentúra Ingfour s.r.o.Meranie a  eliminácia geopatogénnych zón, ďalej (GPZ) – po celom Slovensku       Aktuality a ďalšie  informácie nájdete aj na  Facebooku https://www.facebook.com/geoanomalie

Kontakt a referencie o firme —–> kliknite  TU

 

Novinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia