╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

┼ápi─Źka v dver├ích rodinn├ęho domu
 
PridanÚ: 27.07.2011 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Od teraz u┼ż ku v┼íeobecne zn├ímym dver├ím, ako s├║ plastov├ę, ─Źi dreven├ę, z ktor├Żch si m├┤┼żeme vybera┼ą pri zva┼żovan├ş ak├ę vstupn├ę do n├í┼ího rodinn├ęho domu .....
 

Špi─Źka v dverách do rodinného domu

Od teraz u┼ż ku všeobecne známym dverám, ako sú plastové, ─Źi drevené, z ktorých si mô┼żeme vybera┼ą pri zva┼żovaní aké vstupné do nášho rodinného domu, pribudla ve─żmi zaujímavá a pod─ża odborníkov aj ideálna mo┼żnos┼ą. Dvere bezpe─Źnostné. Nie však be┼żné. Na základe ─Źoho sa dá takéto nie─Źo tvrdi┼ą ? 


Známku Slovak Gold nie je treba predstavova┼ą. Ide o najprestí┼żnejšie ocenenie kvality slovenského výrobku.
Komisia, menovaná prezídiom Slovak Gold, zlo┼żená z odborníkov v┼żdy z danej oblasti, posudzuje a porovnáva výrobky na slovenskom trhu dôsledne pod─ża ich technických vlastností. 
 


Tento systém posudzovania kvality, o vznik ktorého sa pred 16 rokmi pri─Źinil aj vtedajší prezident SR Michal Ková─Ź, si dodnes udr┼żuje svoju najvyššiu úrove┼ł.Tento rok prezídium udelilo ako prvým dverám v histórii vôbec, zlatú medailu Slovak Gold, bezpe─Źnostným dverám ADLO TERMO EXTERIÉR, slovenskému výrobcovi ADLO – bezpe─Źnostné dvere, sro. Rozhodli o tom vlastnosti týchto dverí, v ktorých sa podarilo sk─║bi┼ą viaceré protichodné špecifiká – vysoká ochrana proti vlámaniu, špi─Źkové tepelnoizola─Źné vlastnosti, mo┼żnos┼ą termo presklenia s obdobnými vlastnos┼ąami, široké mo┼żnosti dizajnu a neobmedzená variabilita tvorby zostáv dvere, bo─Źné svetlíky, nadsvetlíky. Týmito svojim vlastnos┼ąami – bezpe─Źnostná trieda 3 a 4 proti vlámaniu, sú─Źinite─ż prestupu tepla a┼ż 0,6, termo trojsklo s bezpe─Źnostným lepeným sklom v strede, prekonáva porovnate─żné výrobky a v sú─Źasnosti nemá na slovenskom trhu konkurenciu.

    
V tejto súvislosti sme po┼żiadali o reakciu konate─ża spolo─Źnosti p. Ing. Jozefa Adame, ktorý prevzal zlatú medailu Slovak Gold z rúk prezidenta SR Ivana Gašparovi─Źa a prezidentky nadácie Adriany Petrovej :
 ” Je to výsledok nášho dlhodobého vývoja a skúšok, kde základom je priame prepojenie výroba-predaj-montá┼ż. Takto sme napr. odskúšavali a dola─Ćovali odolnos┼ą proti poveternostným vplyvom a tepelnú izoláciu v najnáro─Źnejších prímorských podmienkach Dánska, kde dvere dodávame aj montujeme. Vyvinuli sme tak trojnásobnú tepelnú izoláciu dverí, kde je zamedzené akémuko─żvek spojeniu studeným mostom. Bezpe─Źnostnú odolnos┼ą skla v spojení s termo trojsklom a jeho chráneným uchytením do nosnej ─Źasti konštrukcie dverí, nás viedlo k otvoreniu vlastnej výrobnej sklárskej linky. Najnáro─Źnejší trh EU, Švaj─Źiarsko, nám zase dopomohol doladi┼ą finálnu špi─Źkovú kvalitu dverí. A rôznorodos┼ą trhov, kam dvere dodávame, nás vyprovokovalo vysokú bezpe─Źnos┼ą s mno┼żstvom ocele vovnútri dokáza┼ą ”zabali┼ą” ─Źi u┼ż do historického štýlu s reálnymi prírodnými materiálmi s lištovaním ─Źi profilovaním na povrchu, alebo dvere vyrobi┼ą v modernom duchu s presklením a pou┼żitím antikorových materiálov.” 

                       
A tak k u┼ż tradi─Źnej vysokej úrovni bezpe─Źnosti pri výrobkoch slovenskej spolo─Źnosti ADLO – bezpe─Źnostné dvere, pribúda aj vysoká úrove┼ł odolnosti vo─Źi poveternostným podmienkam a tepelnotechnické vlastnosti, vrátane mo┼żnosti presklenia. Pribudla tak ve─żmi zaujímavá varianta vo─żby vstupných dverí do rodinného domu, ─Źi iných budov.

Pozri tie┼ż:

Meranie a eliminácia Geopatogénnych Zón (GPZ): www.dracie-zily.sk

Levandu─ża lekárska priamo od pestovate─żky: www.byvajme.sk/levandula  

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia