» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Bukemekrsprof
Ěîńęâŕ
arits
Moskow
RuwMup
Quatre Bornes
Jefferyvot
Gliwice

SUN SYSTEM SR
Skalica
Interstomesu
Ěîńęâŕ

XEvilBestzed
Moscow
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

ZÁRUBŇA DREVENÁ, ČI KOVOVÁ?
 
Pridané: 02.09.2011 Vytlačiť článok
 
Ochrana nášho bytu či rodinného domu voči vlámaniu a neželanej návšteve sa už v súčasnsti stáva nevyhnutným štandartom. A celkom logicky začíname u dverí, a to ich výmenou za dvere bezpečnostné.
 

Ochrana nášho bytu či rodinného domu voči vlámaniu a neželanej návšteve sa už v súčasnsti stáva nevyhnutným štandartom. A celkom logicky začíname u dverí, a to ich výmenou za dvere bezpečnostné.

ZÁRUBŇA DREVENÁ, ČI KOVOVÁ?

ZÁRUBNE DREVODEKOR

 

Zárubňa drevená, či kovová ?

Ochrana nášho bytu či rodinného domu voči vlámaniu a neželanej návšteve sa už v súčasnsti stáva nevyhnutným štandartom. A celkom logicky začíname u dverí, a to ich výmenou za dvere bezpečnostné. Rady odborníkov sú však jednoznačné - samotné dvere nestačia, je potrebná aj výmena našej zárubne za bezpečnostnú, zosilnenú, dokonca riadne privarenú do steny a vyliatu betónom. Tieto potreby spľňajú len plechové oceľové zárubne, a nie drevené. A tu pre mnohých z nás nastáva estetický problém, ako zladiť k novým dverám s pekným drevodekorom, farbu oceľovej zárubne. Napriek tomu, že viacerí výrobcovia ponúkajú jej rôzne farebné odtiene striekania, zárubňa vždy pôsobí chladno a kovovo. Čo spraviť, keď inklinujeme viac k prírodnému a teplému vzoru ? Tapetovanie, či lepenie fólií s dreveným vzorom problém síce dočasne vyrieši, ale po istom čase používania nutne je vidieť, že ide len o tenkú fóliu, ktorá nesie známky poškrabania, opotrebenia, či dokonca odlepovania.

 

drevodekor zárubneNa trhu sme však zaregistrovali novú a veľmi zaujímavú technológiu, ktorej princíp vychádza z overeného spôsobu používaného v 60-tych rokoch minulého storočia. Ide o ručné nanášanie viacerých odtieňov farieb na seba, ktoré po úprave vytvárajú reálnu kresbu dreva na kove. Po vytvrdnutí takéhoto náteru v peci je jeho tvrdosť a odolnosť porovnateľná vypaľovanému laku auta. Označenie má Drevodekor bezpečnostnej zárubne a prednedávnom ju ako novinku prezentovala spoločnosť ADLO – bezpečnostné dvere. Pri bežnom pohľade nie je rozpoznateľná od masívnej drevenej zárubne, dokonca aj na dotyk cítiť plastický, nie hladký povrch. Aj svojou originalitou – každý povrch zárubne je ručne robený kus – sa približuje svojmu prírodnému vzoru a v ponuke je vo viacerých odtieňoch a štruktúrach dreva. Svojou odolnosťou a protikoróznymi vlastnosťami je vhodná pre použitie ako do interiéru, tak aj exteriéru. Do škály možností vzhľadu bezpečnostných zárubní tak pribudla ďalšia, veľmi zaujímavá varianta.

 

Prezrite si aktuálnu ponuku zárubní Drevodekor 

 

Pozri tiež:

Meranie a eliminácia Geopatogénnych Zón (GPZ): www.dracie-zily.sk

Levanduľa lekárska priamo od pestovateľky: www.byvajme.sk/levandula  

 

 

 

Novinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia