╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Zruby z c├ędru
 
PridanÚ: 04.10.2011 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Drevo, ako ekologick├Ż a trvalo obnovite─żn├Ż zdroj, pon├║ka pohodln├ę a zdrav├ę prostredie, ktor├ę ne┼íkod├ş ani alergikom. Tento materi├íl takisto pohlcuje ┼íkodliviny, aby ovzdu┼íie okolo neho bolo zdrav┼íie.....
 

Drevodom rajec CZ – novinka na trhu: Zruby z cédru

 

Drevo, ako ekologický a trvalo obnovite─żný zdroj, ponúka pohodlné a zdravé prostredie, ktoré neškodí ani alergikom. Tento materiál takisto pohlcuje škodliviny, aby ovzdušie okolo neho bolo zdravšie, a uvo─ż┼łuje vlhkos┼ą, ─Źím je vnútorné prostredie prirodzene regulované a vzduch nie je pottebné upravova┼ą. Zruby ako také sú obrazom skuto─Źného domova plného pozitívnej energie a nádychu nostalgickej romantiky bývania v spojení s prírodou.

 

Našich pracovníkov u─Źili vyrába┼ą zruby samotní Kana─Ćania, ktorí vyrábajú zruby u┼ż od nepamäti. Tak sme získali ako prví v strednej Európe toto know-how a od roku 1995 ho prisposobujeme našim podmienkam. Od roku 1998 predávame zruby aj v ─îeskej republike. Okrem slovenského a ─Źeského trhu sa priamo vo výrobnom závode v Rajci, vyrábajú zruby aj pre zákazníkov z iných krajín. Naše stavby sme realizovali takisto v Španielsku, Taliansku, Chorvátsku, Francúzsku, Rakúsku, Holandsku a v ─Ćalších európskych krajinách.

 

Naša spole─Źnos┼ą vyrába 60 – 100 zrubov ro─Źne. Všetky výrobky, ktoré vstupujú do výroby, majú certifikát kvality. Prísne kritériá výberu gu─żatiny nedovo─żujú pou┼żi┼ą na stavbu zrubu druhoradé drevo.

Spolupracujeme s poprednými výrobcami tepelnej izolácie, materiálmi k povrchovej úprave, výrobcami okien, dverí at─Ć. Takisto spolupracujeme so skúšobnými ústavmi, odkia─ż sme získali i certifikáty pre naše výrobky. Máme vypracovaný aj posudok na po┼żiarnu odolnos┼ą našich domov. Pod─ża normy je povinnos┼ą vystavova┼ą materiál priamemu oh┼łu 45 min., ─Źo konštrukcie našich zrubov sp─║┼łajú. Po uplynutí tohto ─Źasu nebolo na konštrukcii našich dom─Źekov pozorované ┼żiadne vidite─żné poškodenie a drevo stále odolávalo.

Kvalitu našich stavieb dokazuje aj udelenie „certifikátu kvality“ a samozrejme i spokojnos┼ą našich zákazníkov.

 

Zruby staviame zo smrekovej gu─żatiny, ┼ąa┼żenej výhradne zo severného Slovenska od nadmorskej výšky 600 m.n.m., kde je drevo kvalitnejšie. To ┼że rastie pomalšie a v chladnejších oblastiach, zabezpe─Źuje vysokú hustotu dreva. ┼Żivotnos┼ą stavieb postavených z tejto dreviny je pri dodr┼żaní starostlivosti a vhodnom ošetrovaní 150 - 200 rokov.

Teraz prichádzame na trh s novinkou – výrobou zrubov z cédru sibirského, ktorý má ┼żivotnos┼ą 400 – 500 rokov. Táto drevina obsahuje okrem ┼żivice aj prírodný éterický olej a je odolná vo─Źi drevokazným škodcom.

Drevo má celkovo pozitívnu energiu na zdravie ─Źloveka, ─Źo je vhodné vyu┼żí┼ą k stavbe domu práve z dreva. Pri cédri mo┼żeme poveda┼ą, ┼że je táto energia ve─żmi silná, a preto je vhodné postavi┼ą si zrub zrovna z tejto dreviny hlavne pre alergikov. Navyše cédrové drevo je príjemne aromatické, a tak dodáva domu príjemnú a svie┼żu arómu, ─Źo vyu┼żijú hlavne ─żudia, ktorí si chcú oddýchnu┼ą od mestského ruchu a zne─Źisteného ovzdušia v mestách.

─îo sa týka cien, smrekový zrub ponúkame cca o 20% lacnejšie, ako sú ceny našej konkurencie, a ceny cédrových zrubov sa pohybujú vo výške cien smrekového zrubu u konkurencie.

 

Sposob a technologia výstavby umo┼ż┼łuje investorovi vybra┼ą si z roznych mo┼żností dokon─Źovánia interiéru. Pokia─ż hovoríme o interiéri obvodových stien, tie majú zrubový charakter. Vnútorné prie─Źky mo┼żu by┼ą sendvi─Źové, povrchovo upravené dreveným obkladom, omietkou alebo keramickým obkladom. Takisto sa stáva, ┼że investor si nechá vnútorné prie─Źky vymurova┼ą. Z h─żadiska štýlu sa ale doporu─Źuje zachova┼ą rovnováha prírodných materiálov. Za najlepšie riešenie pova┼żujeme kombináciu drevo – kame┼ł.

 

Ka┼żdý produkt ktorý vyrobíme je svojím sposobom originál, preto┼że ponuka sa úplne prisposobuje mo┼żnostiam a po┼żiadavkám zákazníka. Náš postup je zalo┼żený na kontakte projektant-zákazník.

Je pre nás samozrejmé, ┼że ka┼żdá naša štúdia sa dá modifikova┼ą a upravova┼ą pod─ża lokality výstavby ─Źi po┼żadaviek investora. Ke─Ć má klient o svojej stavbe vlastnú predstavu, umo┼żníme mu jej realizáciu spracovaním originálnej štúdie stavby „ušitej na mieru“. Naši architekti sú pripraveni rieši┼ą aj tie najnáro─Źnejšie po┼żiadavky na dispozi─Źné riešenie a originalitu stavby. Pokia─ż sa s nami zákazník rozhodne stava┼ą, štúdiu aj projekt k stavebnému konaniu dostane zdarma.

Našim zákazníkom bezplatne poradíme ako sa o zruby správne stara┼ą a navrhneme ich prípadnú údr┼żbu. Je pre nás samozrejmé, ┼że odovzdaním zrubov našim zákazníkom sa naša starostlivos┼ą o nich nekon─Źí. Ponúkame ako záru─Źný, tak i pozáru─Źný servis.

 

Zákazník si mo┼że vybra┼ą ─Źi chce doda┼ą iba skelet, hrubú stavbu alebo stavbu na k─żú─Ź. Minimálný rozsah dodávky je dodanie skeletu, ktorý sme schopní doda┼ą do 3 mesiacov od podpisu zmluvy, hrubú stavbu do 6 mesiacov a stavba na k─żú─Ź trvá cca 8-9 mesiacov.

Na nosnú konštrukciu poskytujeme záruku 30 rokov a na celú zrubovú stavbu (vnútorné prie─Źky, nátery, at─Ć.) je záruka 3 roky.

Na výrobu svojho zrubu sa jeho budúci majite─ż mo┼że pozrie┼ą priamo vo výrobnom závode v Rajci.

 

www.zruby.sk

broncek@zruby.sk


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     SLOVENSKÝ  PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍ


Geologicka-mapa-SR-FB

          Projekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za ú─Źelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z h─żadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón.  agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku.  Za ú─Źelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozlo┼żenia geoanomálií pod obývanými oblas┼ąami. Zárove┼ł sa sleduje aj vplyv ur─Źitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia ur─Źitým spôsobom eliminova┼ą  geoanomálie a GPZ.
           Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí  zistíte aké opatrenia urobi┼ą, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdr┼żujete mimo geopatogénnych zón . Viac informácií: TU

 

Pozri tie┼ż:

Levandu─ża lekárska priamo od pestovate─żky: www.byvajme.sk/levandula 


 

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia