╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Kompletn├í ochrana vo─Źi vl├ímaniu na jednom mieste
 
PridanÚ: 21.05.2012 VytlaŔiŁ Ŕlßnok
 
Pojmy ako bezpe─Źnostn├ę dvere, kvalitn├Ż z├ímok, dobr├Ż k─ż├║─Ź, s├║ u┼ż dostato─Źne zn├íme. V poslednej dobe sa k nim prid├ívaj├║ aj:bezpe─Źnostn├ę okn├í, nerozbitn├ę skl├í, ─Źi znovuzroden├í klasick├í mre┼ża. V┼íetko to sp├íja pojem ÔÇŁochrana pred ne┼żelan├Żmi zlodejmiÔÇŁ...
 

Kompletná ochrana vo─Źi vlámaniu na jednom mieste

Pojmy ako bezpe─Źnostné dvere, kvalitný zámok, dobrý k─żú─Ź, sú aj nám laikom u┼ż dostato─Źne známe. V poslednej dobe sa k nim pridáva aj slovné spojenie bezpe─Źnostné okno, nerozbitné sklo, ─Źi znovuzrodenie klasickej mre┼że. 
Všetko to spája pojem ”ochrana pred ne┼żelanými zlodejmi” v našom byte, ─Źi rodinnom dome. Stále viacerí z nás si toti┼ż uvedomujú, ┼że elektronická ochrana, ktorú zjednodušene nazývame alarmom, napriek tomu ┼że napreduje mí─żovými krokmi dopredu, nás stále doká┼że iba informova┼ą, ┼że náš byt práve niekto vykráda. Nedoká┼że tomu zabráni┼ą a teda reálne ochráni┼ą náš majetok. 
Tak sa opä┼ą dostáva do popredia osved─Źený spôsob ochrany, a to mechanický. Firiem, ktoré ponúkajú mechanické zabezpe─Źovacie prvky je ve─ża, sú však roztrúsené, mnohé ponúkajú tieto produkty popri rôznych iných nesúvisiacich slu┼żbách, sprostredkúvajú, ─Źi len montujú. ┼Ąa┼żko sa je v tomto sortimente a na základe takto kuso získaných informácií zorientova┼ą a nájs┼ą tak skuto─Źne odborníka a solídny výrobok. ─îasto sme tak nútení kupova┼ą ”ma─Źku vo vreci” nako─żko plochy predajní a mno┼żstvo vystavených výrobkov sú minimálne. 
Prednedávnom sme však zaregistrovali u našich západných susedov v Prahe otvorenie doteraz nevídaného showroomu zameraného práve na vyriešenie otázky mechanickej ochrany vo─Źi vlámaniu. Na ploche 400m2 tu bola ako sú─Źas┼ą programu medzinárodného seminára SECURITY 2012 Praha, slávnostne otvorená pre verejnos┼ą GALÉRIA DVERÍ – kompletné bezpe─Źie. Na jednom mieste tak návštevník v exkluzívnych prietoroch mô┼że postupne prechádza┼ą jednotlivými sekciami zameranými napr. na bezpe─Źnostné dvere do domu, do bytu, bezpe─Źnostné okná, mre┼że, pancierové sklá, k─żú─Źe, zámky, ─Źi rôzne netradi─Źné atypické špeciálne riešenia. Nemusí tak obchádza┼ą jednotlivé firmy, ale pod jednou strechov sa zorientova┼ą, prípadne si aj vybra┼ą, preto┼że odborná montá┼ż s garanciou je pre všetky produkty samozrejmos┼ąou. 
”Otvárame najvä─Źší predajný showroom Galeria dveri – kompletné bezpe─Źie, so zameraním na mechanickú ochranu vo─Źi vlámaniu v strednej Európe. Samotné kvalitné bezpe─Źnostné dvere sú u┼ż v sú─Źasnosti nie dostato─Źné, ─żudia h─żadajú ochranu okien, gará┼żových dverí, ─Źi pivníc. A tu nachádzajú najširší sortiment dverí od jednoduchej ochrany a┼ż po tú najvyššiu mo┼żnú, od nenápadných, ktoré nerozlíšite od be┼żných, a┼ż po moderné farebné dizajny v spojení s antikorom, ─Źi repliky historických dverí, vysokú protipo┼żiarnu ─Źi zvukovú ochranu. Ve─║ký záujem je o úpravu be┼żných plastových okien na bezpe─Źnostné, alebo o neprepílite─żné mre┼że. Všetko si mô┼żete ohmata┼ą a vyskúša┼ą. Nový je aj netradi─Źný spôsob komunikácie s návštevníkmi v centrálnej presvetlenej ─Źasti, odkia─ż majú pohodlný výh─żad do všetkých sekcií galérie na jednoduché a preh─żadné zorientovanie sa.” - vysvet─żuje prevádzkovate─ż Galérie, Ing. Adame zo spolo─Źnosti ADLO-bezpe─Źnostné dvere. 
Zaujímavá bola aj informácia, ┼że všetky vystavené produkty sú schopní doda┼ą do ktorejko─żvek krajiny Európy, vrátane garantovanej kvality montá┼że, dodr┼żania diskrétnosti a všetkých záruk. 
Nu┼ż, pokia─ż uva┼żujete nad zvýšením bezpe─Źnosti svojho bývania vo─Źi zlodejom, rozhodne doporu─Źujeme aspo┼ł navštívi┼ą túto galériu, ktorá sa nachádza v Prahe - 4 Mod┼Öanoch. Jej úrove┼ł a skuto─Źne široký sortiment rozhodne stojí za to. 

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     SLOVENSKÝ  PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍ


Geologicka-mapa-SR-FB

          Projekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za ú─Źelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z h─żadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón.  agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku.  Za ú─Źelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozlo┼żenia geoanomálií pod obývanými oblas┼ąami. Zárove┼ł sa sleduje aj vplyv ur─Źitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia ur─Źitým spôsobom eliminova┼ą  geoanomálie a GPZ.
           Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí  zistíte aké opatrenia urobi┼ą, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdr┼żujete mimo geopatogénnych zón . Viac informácií: TU

 

Pozri tie┼ż:

Levandu─ża lekárska priamo od pestovate─żky: www.byvajme.sk/levandula 


 

 

 

Novinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia