ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

JOFEX s.r.o.

Adresa sídla:
Levočská 3
05201 SpiĹĄskĂĄ NovĂĄ Ves

IČO: 35880601
Kontakty:
Telefón: 0534467694
Fax:
Mobil: 0911875667
Email: interier@jofex.eu
WWW: www.jofex.eu
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ing.SlavomĂ­ra HolmokovĂĄ,0911875667,interier@jofex.eu
Výroba: ,,

Charakteristika:
nábytok - kuchynské štúdio - tapety - zariaďovanie interiérov
Firma sa zaoberá navrhovaním, výrobou, dodávkou a montážou interiérového zariadenia bytov a domov, kancelárií, obchodných priestorov. Oblasti pôsobenia: - návrh, výroba, montáž kuchysnkých liniek na mieru - 3D vizualizácie interiéru - predajňa nábytku - predaj tapiet zn. Karki - detské izby talianskej značky Pali
Ponuky spoločnosti:
 
TAPETY Pridané: 29.09.2009
čítaj viac...
 
NÁBYTOK Pridané: 29.09.2009
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia