» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Furbari
Boston
Coca Porn
Taiping
DeniseLok
Udon Thani
Rachelcat
Skive
englismig
Íŕáĺđĺćíűĺ ×ĺëíű
Pinacelproi
Ěîńęâŕ
ortopeder
Tovarisevo
ortopeder
Bujanovac
ortopeder
Sr. Mitrovica
ortopeder
Pariz
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

BAKAY

Adresa sídla:
Šoltésovej 15
01001 Žilina

IČO: 44027206
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0948017880
Email: info@bakay.sk
WWW: www.bakay.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
internetový predaj na zariadenie kúpeľňa-kuchyňa-kúrenie-plyn-voda
Možnosť objednania všetok ponúkaný tovar od svetových firiem aj keď nie je momentálne v ponuke na našom eshope. Kompletné katalógy sú na hornej lište KúpeľneKuchyne TU! a KúreniePlynVoda TU! na našej stánke. V pripade záujmu a daľšich informácii nas kontaktujte cez email alebo telefonicky. vaňa - sprchový kut - kúpelňový nábytok - bidet - klozet - urinál - sanitárna keramika - vodovodná batéria - dlažba - obkladačka - armatúra - automatická sanitárna technika - kuchynsky drez - plynové kotle -kotle na biomasu - vykurovacie telesa - čerpadla
Ponuky spoločnosti:
 
GARANCIA! najlepšia cena na webe Pridané: 19.10.2009
GARANCIA! najlepšia cena na webe
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia