ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Vladimiryim
Oktyabrsk
Rigidphc
Minsk
Vortexazo
Minsk


WILDKATxpr
Minsk


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

BAKAY

Adresa sídla:
Ĺ oltĂŠsovej 15
01001 Žilina

IČO: 44027206
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0948017880
Email: info@bakay.sk
WWW: www.bakay.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
internetový predaj na zariadenie kúpeĞňa-kuchyňa-kúrenie-plyn-voda
Možnosť objednania všetok ponúkaný tovar od svetových firiem aj keď nie je momentálne v ponuke na našom eshope. Kompletné katalógy sú na hornej lište KúpeľneKuchyne TU! a KúreniePlynVoda TU! na našej stánke. V pripade záujmu a daľšich informácii nas kontaktujte cez email alebo telefonicky. vaňa - sprchový kut - kúpelňový nábytok - bidet - klozet - urinál - sanitárna keramika - vodovodná batéria - dlažba - obkladačka - armatúra - automatická sanitárna technika - kuchynsky drez - plynové kotle -kotle na biomasu - vykurovacie telesa - čerpadla
Ponuky spoločnosti:
 
GARANCIA! najlepĹĄia cena na webe Pridané: 19.10.2009
GARANCIA! najlepĹĄia cena na webe
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia