ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

VOK SK

Adresa sídla:
SNP 157/1316
03901 Turčianske Teplice

IČO: 36401153
Kontakty:
Telefón: 043 492 01085
Fax:
Mobil: 0905 700 237
Email: voksk@stonline.sk
WWW: www.voksk.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Jaroslava Ĺ mĂĄlovĂĄ,0905 700 237,obchod@voksk.sk
Výroba: Jaroslav Ĺ mĂĄl,0905 435 958,voksk@stonline.sk

Charakteristika:
Zåkazkovå kovovýroba, výroba z kovu, hliníku, antikoru, podĞa poŞiadavky zåkazníka
Zákazková kovovýroba, výroba z kovu, hliníku, antikoru, výrobky podľa požiadavky zákazníka presne na mieru. Záhradný nábytok, schody, zábradlia, lavice,stojany. Výroba kovových polotovarov na ďalšie spracovanie.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia