ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Aforjet-masazne kresla

Adresa sídla:
Istropolis-TrnavskÊ Mýto
33021 Bratislava

IČO: 26320231
Kontakty:
Telefón: +420604234341
Fax:
Mobil:
Email: aforjet@zoznam.sk
WWW: www.masazne-kresla.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Josef Rada,+420604234341,aforjet@volny.cz
Výroba: ,,

Charakteristika:
Predaj a servis kvalitnych masaznych a relaxacnych kresiel pre kancelariu aj domacnosĹĽ.Masazne kresla Sanyo, Panasonic,Profimedica.
Dovážame rôzne druhy masážnych kresiel podľa požiadaviek klienta. Masážne kreslo je možné nastaviť na rôzne druhy masáží napr.tlaková masáž, vibračná masáž, masážny stimulátor hi-tech, ktorý imituje skutočnú lidskoku masáž. Kreslo môže byť rôzne vybavené napr. zabudovaným Mp3 prehrávačom, alebo DVD prehrávačom, prípadne podľa vašich požiadaviek.Zastupenie znacek Sanyo, Panasonic, Profimedica.
Ponuky spoločnosti:
 
Akce Profimedica Pridané: 22.10.2009
Masazne kreslo Profimedica 017
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia