ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Michal PĂĄlenkĂĄĹĄ - PANAMA

Adresa sídla:
Dekýť 105
96901 Dekýť , Banskå Štiavnica

IČO: 40041514
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0907 771763
Email: palenkas@panama-kuchyne.sk
WWW: www-panama-kuchyne.sk
Sekretariát: ,,palenkas@panama-kuchyne.sk
Marketing: ,,palenkas@panama-kuchyne.sk
Obchodné: PĂĄlenkĂĄĹĄ Michal,,palenkas@panama-kuchyne.sk
Výroba: ,,palenkas@panama-kuchyne.sk

Charakteristika:
KuchynskĂŠ a interiĂŠrovĂŠ ĹĄtĂşdio
Interiérové štúdio, kuchynské štúdio, poredenstvo -plánovanie kuchýň, interiérov, predaj ,doprava, montáže. Zmluvný predajca zn.DECODOM. Predaj elektrospotrebičov MO a VO elektrospotrebičov...electolux, zanussi,AEG....
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia