» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Furbari
Boston
Coca Porn
Taiping
DeniseLok
Udon Thani
Rachelcat
Skive
englismig
Íŕáĺđĺćíűĺ ×ĺëíű
Pinacelproi
Ěîńęâŕ
ortopeder
Tovarisevo
ortopeder
Bujanovac
ortopeder
Sr. Mitrovica
ortopeder
Pariz
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Balog spol. s r. o . Košice

Adresa sídla:
Ostravská č. 28
04007 Košice

IČO: 36180297
Kontakty:
Telefón: 055-6461569
Fax: 055-6461143
Mobil: 0905204889
Email: obchod@balog.sk
WWW: www.balog.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Balog Ondrej,0905 603 634,obchod@balog.sk
Obchodné: Balogová Estera,0905 204 889,info@balog.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Špecializované predajne plynospotrebičov,servis,náhradné diely,plynofikácie,kúrenie,montáž,vykurovacie a solárné systémy
Firma sa zooberá odborným predajom a poradenstvom plynových zariadení, kotlov na tuhé palivo, solárných systemov, na ohrev tepla a teplej úžitkovej vody, kondenzačné vykurovanie,plynofikáciou, montáž kúrenia,podlahové a klasické kúrenie,predajom a montážou vstavanej a varnernej techniky, predajom náhradných dielov na varnú a vykurovaciu techniku,prietokových ohrievačov, zásobníkov,lokálné vykurovacie telesá atď.
Ponuky spoločnosti:
 
Práca Pridané: 18.01.2007
Voľné miesto servisného technika.
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia