ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

3D-Kontur s.r.o.

Adresa sídla:
Ĺ tĂşrova 4651/9
95501 TopoĞčany

IČO: 31450504
Kontakty:
Telefón: 038 5321 301
Fax: 038 5321 302
Mobil: 0905 609075
Email: 3d.kontur@mail.t-com.sk
WWW: 3d.kontur.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ing.arch.VladimĂ­r Danko,038 5321 301,3d.kontur@mail.t-com.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Firma sa zaoberå projektovaním a dodåvkami zariadenia interiÊrov typovým a atypovým nåbytkom a doplnkami.
Firma sa zaoberá komplexným architektonickým riešením interiérov - bytové, hotely a reštaurácie, kancelárske priestory atď., vrátane dodávky a montáže interiérov. Súčsťou dodávok sú aj koberce, záclony a závesy, svietidlá a ostatné doplnky interiérov podľa dohody s odberateľom.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia