╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Sanfog s.r.o.

Adresa sÝdla:
T.Vansovej 53
94071 Nove Zamky

I╚O: 44483911
Kontakty:
Telefˇn:
Fax:
Mobil:
Email: info@sanfog.com
WWW: www.sanfog.com
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Cie─żom na┼íej spolo─Źnosti je aby pon├║kol svoj├şm z├íkazn├şkom novodob├║ met├│du prirodzen├ęho chladenia, nad┼ítandardn├║ starostlivost tak, aby v┼żdy bolo v├Żsledkom na┼íich slu┼żieb spokojn├Ż z├íkazn├şk. ┼áirok├Ż sortiment tovaru a flexibilita na┼íich zamestnancov n├ím umo┼ż
Na┼íe zariadenia s├║ ide├ílne v otvoren├Żch priestoroch alebo dokonca aj vo vn├║torn├Żch priestoroch. Chladenie funguje na z├íklade te├│rie vyparovania, kde studen├í voda nas├íva teplo z okolia a pou┼żije t├║to energiu pre vlastne odparovanie. Aby bola maximalizovan├í kapacita nas├ívania vody a aby absorbovalo co najviac tepla z atmosf├ęry bez ak├ęhokolvek probl├ęmu vlhkost, na┼íe zariadenia pou┼ż├şvaj├║ ┼ípeci├ílne trysky ktor├ę vytvoria 5 mikr├│nov├ę vodn├ę kvapky (ktor├ę je 10 kr├ít men┼íie ne┼ż vlasov├Ż priemer). Vdaka t├Żmto trysk├ím zariadenie vytv├íra okolo seba ÔÇ×hmluÔÇť, tak, aby vodn├ę kvapky nasali co najviac tepla z okolia pred ├║pln├Żm vyparen├şm, t├íto met├│da je zn├íma ako ÔÇ×bleskov├ę odparovanieÔÇť vody, kde vodn├í para dok├í┼że zn├ş┼żit vonkaj┼íiu teplotu o 10-15┬░C bez toho aby pou┼żil chemik├ílie alebo in├ę zdraviu ┼íkodliv├ę l├ítky a nebudete mat ani pocit mokrosti. V├Żhody chladenia pomocou SANfog syst├ęmov - Ni┼ż┼íie prev├ídzkov├ę n├íklady ako ┼ítandardn├ę klimatiz├ície. - mo┼żnost vyu┼żitia aj v ┼íportov├Żch hal├ích, - jednoduch├í a nen├íro─Źn├í obsluha, - chladenie na miestach, kde doteraz nebolo mo┼żn├ę, - chladenie prirodzen├Żm sp├┤sobom, bez ┼íkodliv├Żch l├ítok, - zv├Ż┼íenie nav┼ítevnosti V├í┼ího podniku kv├┤li pr├şjemn├ęmu ovzdu┼íiu a ─Źistoty.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Novodob├í met├│da chladenia vonkaj┼í├şch pl├┤ch vodnou parou PridanÚ: 12.01.2010
Novodob├í met├│da chladenia vonkaj┼í├şch pl├┤ch vodnou parou
ŔÝtaj viac...
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia