╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
MoskowNajviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Sanfog s.r.o.

Adresa sÝdla:
T.Vansovej 53
94071 Nove Zamky

I╚O: 44483911
Kontakty:
Telefˇn:
Fax:
Mobil:
Email: info@sanfog.com
WWW: www.sanfog.com
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Cie─żom na┼íej spolo─Źnosti je aby pon├║kol svoj├şm z├íkazn├şkom novodob├║ met├│du prirodzen├ęho chladenia, nad┼ítandardn├║ starostlivost tak, aby v┼żdy bolo v├Żsledkom na┼íich slu┼żieb spokojn├Ż z├íkazn├şk. ┼áirok├Ż sortiment tovaru a flexibilita na┼íich zamestnancov n├ím umo┼ż
Na┼íe zariadenia s├║ ide├ílne v otvoren├Żch priestoroch alebo dokonca aj vo vn├║torn├Żch priestoroch. Chladenie funguje na z├íklade te├│rie vyparovania, kde studen├í voda nas├íva teplo z okolia a pou┼żije t├║to energiu pre vlastne odparovanie. Aby bola maximalizovan├í kapacita nas├ívania vody a aby absorbovalo co najviac tepla z atmosf├ęry bez ak├ęhokolvek probl├ęmu vlhkost, na┼íe zariadenia pou┼ż├şvaj├║ ┼ípeci├ílne trysky ktor├ę vytvoria 5 mikr├│nov├ę vodn├ę kvapky (ktor├ę je 10 kr├ít men┼íie ne┼ż vlasov├Ż priemer). Vdaka t├Żmto trysk├ím zariadenie vytv├íra okolo seba ÔÇ×hmluÔÇť, tak, aby vodn├ę kvapky nasali co najviac tepla z okolia pred ├║pln├Żm vyparen├şm, t├íto met├│da je zn├íma ako ÔÇ×bleskov├ę odparovanieÔÇť vody, kde vodn├í para dok├í┼że zn├ş┼żit vonkaj┼íiu teplotu o 10-15┬░C bez toho aby pou┼żil chemik├ílie alebo in├ę zdraviu ┼íkodliv├ę l├ítky a nebudete mat ani pocit mokrosti. V├Żhody chladenia pomocou SANfog syst├ęmov - Ni┼ż┼íie prev├ídzkov├ę n├íklady ako ┼ítandardn├ę klimatiz├ície. - mo┼żnost vyu┼żitia aj v ┼íportov├Żch hal├ích, - jednoduch├í a nen├íro─Źn├í obsluha, - chladenie na miestach, kde doteraz nebolo mo┼żn├ę, - chladenie prirodzen├Żm sp├┤sobom, bez ┼íkodliv├Żch l├ítok, - zv├Ż┼íenie nav┼ítevnosti V├í┼ího podniku kv├┤li pr├şjemn├ęmu ovzdu┼íiu a ─Źistoty.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Novodob├í met├│da chladenia vonkaj┼í├şch pl├┤ch vodnou parou PridanÚ: 12.01.2010
Novodob├í met├│da chladenia vonkaj┼í├şch pl├┤ch vodnou parou
ŔÝtaj viac...
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia