» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Furbari
Boston
Coca Porn
Taiping
DeniseLok
Udon Thani
Rachelcat
Skive
englismig
Íŕáĺđĺćíűĺ ×ĺëíű
Pinacelproi
Ěîńęâŕ
ortopeder
Tovarisevo
ortopeder
Bujanovac
ortopeder
Sr. Mitrovica
ortopeder
Pariz
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

4-construction

Adresa sídla:
Mamateyova 12
851 0 Bratislava

IČO: 36281344
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil:
Email:
WWW: www.4-construction.com/sk/magazin/nabytok/
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Stavebný portál s odbornými článkami zo všetkých stavebných odborov, katalógom firiem a informáciami o zamestnaní v stavebníctve.
Firma 4-INDUSTRY, s.r.o. prevádzkuje medzinárodný stavebný portál ponúkajúci komplexnú a podrobnú databázu stavebných firiem, trh práce, ponuku a dopyt po zákazkách, prehľad stavebných výstav, škôl a organizácií. Jedným z hlavných cieľov portálu je vytvorenie stavebnej knižnice, a to spoluprácou s univerzitami, vydavateľstvami a stavebnými portálmi. Našou snahou je minimalizovať rozdiel medzi “kamennými“ a “online“ knižnicami. Na portály sú prístupné viaceré odborné publikácie, učebnice, diplomové práce a odborné články zo všetkých stavebných odborov.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia