» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

BRAWOOD - B.Capek

Adresa sídla:
Horná 5
03861 Vrútky

IČO: 37429329
Kontakty:
Telefón: 0905843923
Fax:
Mobil: 0911843923
Email: info@brawood.sk
WWW: www.brawood.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Ivana Capeková,0905760712,info@brawood.sk
Obchodné: Branislav Capek,0905843923,info@brawood.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba: Kvalitné a cenovo prístupné Kuchynské linky na mieru od zameranie cez elektriku, vodu spotrebi?e,výrobu, montáž, servis, kvalitné vstavané skrine,dvere zárubne,plastové okná euro okná, grafické spracovanie interiéru, predaj spotrebi?ov BEKO, FAGO
Výroba kuchynských liniek na mieru, vstavaných skrí? na mieru, šatníky, interiérové dvere, obložkové zárubne, plastové okná, euro okná,predaj spotrebi?ov Cenovo prístupné a kvalitné zhotovenie celého interiérového nábytku na mieru.
Ponuky spoločnosti:
 
AKCIA Nábytok na mieru Pridané: 24.02.2010
AKCIA Kuchynské linky vstavané skrine - 20% Marec - Apríl l2010
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia