» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

KORP s.r.o.

Adresa sídla:
?urkova 23
94901 Nitra

IČO: 36676373
Kontakty:
Telefón: 0376588158
Fax: 0376588158
Mobil: 0948533182
Email: korp@korp.sk
WWW: www.korp.biz
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ing. Patrik Bahelka,0948533181,bahelka@korp.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Obchodno - výrobná spolo?nos? so zameraním na dodávku, montáž a servis stavebno-stolárskych výrobkov, interierového nábytku, podláh, plastových a hlinníkových okien, exterierových konštrukcii a terasových paluboviek.
Spolo?nos? je zameraná na dodávku, montáž a servis stavebno-stolárskych prvkov, interiérových a exteriérových stavebných výrobkov : plastové okná, hlinnikové okná, eurookná, interiérové dvere, podlahy - devo/laminát, schodiská, kuchyne, šatníkové skrine, atypické výrobky z dreva, terasy, predsadené fasády.
Ponuky spoločnosti:
 
Výpredaj dverí Pridané: 03.03.2010
Vypredaj interierových drevenných a laminátových dverí /modely skladom/
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia