ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
LloydKnomy
Lianyungang
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
Moskow


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

SAMONI s.r.o.

Adresa sídla:
HlavnĂĄ 155
95151 Novå Ves nad Žitavou

IČO: 46767967
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: +421918498109, +421918498387
Email: okno.samoni@gmail.com
WWW: www.samoni.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ing.Monika Ĺ tefkovičovĂĄ,918498109,okno.samoni@gmail.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
PROFESIONÁLNY SERVIS A OPRAVA OKIEN - DVERÍ
Poskytujeme: - nastavovanie okien, dverí - premazávanie kovania - výmena nefunkčného kovania - výmena poškodeného kovania - oprava a výmena časti kovania - výmena tesniacej gumy - núdzové otváranie zamknutých dverí - odstránenie prefukovania a rosenia okien - výmena samozatváračov a iné - pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov - servis plastových roliet - dodávame náhradné diely na plastové, hliníkové okná a dvere, žalúzie, rolety (kľučky, madlá, krytky, a i.) - VÝMENA IZOLAČNÝCH A BEZPEČNOSTNÝCH SKIEL ( 2-sklo, 3-sklo) Servis vykonávame pre celú oblasť západného Slovenska NITRA, TRNAVA, TOPOĽČANY, LEVICE, VRÁBLE, ZLATÉ MORAVCE, ŠAĽA, NOVÉ ZÁMKY, a i. Ďalej dodávame plastové okná a dvere, parapety, žalúzie, okenné a dverové siete.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia