ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

SAMONI s.r.o.

Adresa sídla:
HlavnĂĄ 155
95151 Novå Ves nad Žitavou

IČO: 46767967
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: +421918498109, +421918498387
Email: okno.samoni@gmail.com
WWW: www.samoni.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Ing.Monika Ĺ tefkovičovĂĄ,918498109,okno.samoni@gmail.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
PROFESIONÁLNY SERVIS A OPRAVA OKIEN - DVERÍ
Poskytujeme: - nastavovanie okien, dverí - premazávanie kovania - výmena nefunkčného kovania - výmena poškodeného kovania - oprava a výmena časti kovania - výmena tesniacej gumy - núdzové otváranie zamknutých dverí - odstránenie prefukovania a rosenia okien - výmena samozatváračov a iné - pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov - servis plastových roliet - dodávame náhradné diely na plastové, hliníkové okná a dvere, žalúzie, rolety (kľučky, madlá, krytky, a i.) - VÝMENA IZOLAČNÝCH A BEZPEČNOSTNÝCH SKIEL ( 2-sklo, 3-sklo) Servis vykonávame pre celú oblasť západného Slovenska NITRA, TRNAVA, TOPOĽČANY, LEVICE, VRÁBLE, ZLATÉ MORAVCE, ŠAĽA, NOVÉ ZÁMKY, a i. Ďalej dodávame plastové okná a dvere, parapety, žalúzie, okenné a dverové siete.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia