ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Ĺ tĂşdio spĂĄnku a pohodlia

Adresa sídla:
Prielohy 1C
01007 Žilina

IČO: 37092995
Kontakty:
Telefón: 0903303162
Fax:
Mobil: 0948777030
Email: studio@studiospanku.eu
WWW: www.studiospanku.eu
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Tomas Majko,0903303162,studio@studiospanku.eu
Výroba: Tomas Majko,0903303162,studio@studiospanku.eu

Charakteristika:
Vyrobca sedacich suprav, specializujeme sa na upravy sedaciek na mieru. Mozte si vytvorit a skombinovat svoj vlastny styl sedacky. Moderny dizajn, zdravotne matrace, kresla, postele. Vsetko za bezkonkurencne ceny. Velky vyber potahovych materialov, dizajn
Vyroba a predaj sedacich suprav, specializujeme sa na vyrobu na mieru - mozte si zvolit svoj vlastny styl sedenia. Vytvorte a skombinujte si svoj vlastny model sedacky. Dostupnost vsetkych potahovych materialov, prestige koza, prava koza, tkane latky, odolne latky Napoleon, Sahara...a mnoho dalsich. Sedacie supravy vyrabame z vysuvacimi castami - moznost zvacsenia hlbky sedu, relax sedenie. Tvorba dizajnu, akceptacia specifickych poziadaviek a rychlost je nasou prednostou pred akoukolvek konkurenciou. Zaruka vyrobnych cien - flexibilita. Moderne postele a zdravotne anatomicke matrace.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia