» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Lignum intex

Adresa sídla:
prevádzka Opatovce
91101 Tren?ín

IČO: 33177775
Kontakty:
Telefón: 032 6499197
Fax: 032 6499197
Mobil: 0905 405 689 , 0905 405 224
Email: lignum@lignumintex.sk
WWW: www.lignumintex.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Milan Jucha, Dušan Hulvák,0905 405 689, 0905 405 224,lignum@lignumintex.sk
Výroba: Milan Jucha , Dušan Hulvák,0905 405 689, 0905 405 224,lignum@lignumintex.sk

Charakteristika:
Fy. založená v r.1991 so zameraním na výrobu interiérov a exteriérov z dreva a v?koplošných materiálov.Zákazková a kusová výroba nábytku .Drevené obaly .Stolárske a zámo?nícke práce.
Združenie dvoch fyzických osôb.Návrhy a realizácie interiérov ,exteriérov ,zákazková , kusová a malosériová výroba nábytkov : kuchyne,spálne detské izby, predsiene, kancelárie, prednáškové miestnisti,študentské domovy, predajne,vešiaky, barové interiéry......stolárske práce technického charakteru ,zámo?nícke práce ..
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia