ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Lignum intex

Adresa sídla:
prevĂĄdzka Opatovce
91101 Trenčín

IČO: 33177775
Kontakty:
Telefón: 032 6499197
Fax: 032 6499197
Mobil: 0905 405 689 , 0905 405 224
Email: lignum@lignumintex.sk
WWW: www.lignumintex.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Milan Jucha, DuĹĄan HulvĂĄk,0905 405 689, 0905 405 224,lignum@lignumintex.sk
Výroba: Milan Jucha , DuĹĄan HulvĂĄk,0905 405 689, 0905 405 224,lignum@lignumintex.sk

Charakteristika:
Fy. založená v r.1991 so zameraním na výrobu interiérov a exteriérov z dreva a vľkoplošných materiálov.Zákazková a kusová výroba nábytku .Drevené obaly .Stolárske a zámočnícke práce.
Združenie dvoch fyzických osôb.Návrhy a realizácie interiérov ,exteriérov ,zákazková , kusová a malosériová výroba nábytkov : kuchyne,spálne detské izby, predsiene, kancelárie, prednáškové miestnisti,študentské domovy, predajne,vešiaky, barové interiéry......stolárske práce technického charakteru ,zámočnícke práce ..
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia