ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Vladimiryim
Oktyabrsk
Rigidphc
Minsk
Vortexazo
Minsk


WILDKATxpr
Minsk


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

EXIMA, spol. s r. o.

Adresa sídla:
LazovnĂĄ 52
97411 BanskĂĄ Bystrica

IČO: 31622666
Kontakty:
Telefón: 048/4152040
Fax: 048/4143926
Mobil:
Email: exima@psgnetbb.sk
WWW: www.exima.sk
Sekretariát: Janka FilkorovĂĄ,048/4152040,
Marketing: Zuzana LichĂĄ,048/4143579,
Obchodné: Eva SĂĄmelovĂĄ,048/4145641,eximaobchod@slovanet.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
stavebno - obchodná spoločnosť
Firma sa zaoberá dodávkou a montážou dlažieb a obkladov keramických aj kamenných, výrobkov z kameňa. Dodávkou zábradlia. Dodávkou sanity: umývadlá, Wc, vane, sprchovacie boxy, kúty. Dodávkou a montážou nábytku: hotelový nábytok, kancelársky, záhradný, rustikálny, kaviarenský, kinosedačky, sedadlá pre športoviská, posluchárne. Ponúka rôzne dekoračné predmety: sklo, porcelán, sviečky,rámy, obrazy, sochy, zeleň.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia