ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

GRESEC, s.r.o.

Adresa sídla:
Ĺ ebastovskĂĄ 15A
08006 PreĹĄov

IČO: 45240337
Kontakty:
Telefón: 0917217766
Fax: 051 45 25 174
Mobil: 0917217766
Email: gresec@gresec.com
WWW: www.gresec.com
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Semančo Peter,0917217766,gresec@gresec.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
VeĞkoobchod a distribúcia pohonov pre vťetky typy brån. AutomatickÊ dvere, zåvory a bariÊry, solårne systÊmy, tieniaca technika a prísluťenstvo. VýhradnÊ zastúpenie výrobcov TAU Srl. a POLTAU.
Spoločnosť GRESEC, s.r.o. ako výhradný distribútor výrobcu TAU Srl. dodáva pohony a všetko potrebné príslušenstvo pre BRÁNY rodinných domov ako aj priemyselných objektov. Technické prevedenie a kvalita produktov TAU patrí k špičke vo svojej oblasti. TAU Srl. pôsobí v tomto segmente už viac ako 30 rokov a svoje produkty neustále inovuje, výsledkom čoho je okrem kvality technického prevedenia aj atraktívny dizajn produktov. V našej ponuke nájdete riešenia aj pre AUTOMATICKÉ DVERE, CESTNÉ ZÁVORY A PARKOVACIE BARIÉRY, FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY, POHONY PRE TIENIACU TECHNIKU. Ponúkame kvalitné GARÁŽOVÉ a PRIEMYSELNÉ BRÁNY - sekcionárne, skladacie, rolovacie a podobne. V prípade záujmu zabezpečujeme k všetkým produktom montáž a servis prostredníctvom zmluvných partnerov za veľmi výhodných podmienok vo všetkých regiónoch Slovenska.
Ponuky spoločnosti:
 
AUTOMATICKÁ GARÁŽOVÁ BRÁNA OD 799,- EUR s DPH Pridané: 08.04.2010
GARÁŽOVÉ BRÁNY
čítaj viac...
 
POSUVNÉ BRÁNY - POHONY Pridané: 08.04.2010
POHONOVÉ SETY PRE POSUVNÉ BRÁNY
čítaj viac...
 
KRÍDLOVÉ BRÁNY - POHONY Pridané: 08.04.2010
POHONOVÉ SETY PRE KRÍDLOVÉ BRÁNY
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia