ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
LloydKnomy
Lianyungang
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
Moskow


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

GRESEC, s.r.o.

Adresa sídla:
Ĺ ebastovskĂĄ 15A
08006 PreĹĄov

IČO: 45240337
Kontakty:
Telefón: 0917217766
Fax: 051 45 25 174
Mobil: 0917217766
Email: gresec@gresec.com
WWW: www.gresec.com
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Semančo Peter,0917217766,gresec@gresec.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
VeĞkoobchod a distribúcia pohonov pre vťetky typy brån. AutomatickÊ dvere, zåvory a bariÊry, solårne systÊmy, tieniaca technika a prísluťenstvo. VýhradnÊ zastúpenie výrobcov TAU Srl. a POLTAU.
Spoločnosť GRESEC, s.r.o. ako výhradný distribútor výrobcu TAU Srl. dodáva pohony a všetko potrebné príslušenstvo pre BRÁNY rodinných domov ako aj priemyselných objektov. Technické prevedenie a kvalita produktov TAU patrí k špičke vo svojej oblasti. TAU Srl. pôsobí v tomto segmente už viac ako 30 rokov a svoje produkty neustále inovuje, výsledkom čoho je okrem kvality technického prevedenia aj atraktívny dizajn produktov. V našej ponuke nájdete riešenia aj pre AUTOMATICKÉ DVERE, CESTNÉ ZÁVORY A PARKOVACIE BARIÉRY, FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY, POHONY PRE TIENIACU TECHNIKU. Ponúkame kvalitné GARÁŽOVÉ a PRIEMYSELNÉ BRÁNY - sekcionárne, skladacie, rolovacie a podobne. V prípade záujmu zabezpečujeme k všetkým produktom montáž a servis prostredníctvom zmluvných partnerov za veľmi výhodných podmienok vo všetkých regiónoch Slovenska.
Ponuky spoločnosti:
 
AUTOMATICKÁ GARÁŽOVÁ BRÁNA OD 799,- EUR s DPH Pridané: 08.04.2010
GARÁŽOVÉ BRÁNY
čítaj viac...
 
POSUVNÉ BRÁNY - POHONY Pridané: 08.04.2010
POHONOVÉ SETY PRE POSUVNÉ BRÁNY
čítaj viac...
 
KRÍDLOVÉ BRÁNY - POHONY Pridané: 08.04.2010
POHONOVÉ SETY PRE KRÍDLOVÉ BRÁNY
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia