ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

DECOTREND s.r.o.

Adresa sídla:
9.maja 430 / 3
02901 NĂĄmestovo

IČO: 45337535
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0948 504 403
Email: decotrend@decotrend.sk
WWW: www.decotrend.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: HranickĂĄ MĂĄria,0948 504 403,decotrend@decotrend.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Predaj moderných bytových doplnkov a dekorácí - obrazy, fototapety,nástenné hodiny, šablóny na maľovanie, nálepky na stenu, dekoračné vázy
DECOTREND s.r.o. - predaj moderných dekoråcii do kaŞdÊho interiÊru - modernÊ obrazy, fototapety , dizajnovÊ hodiny na stenu, ťblóny na maĞovanie, nålepky na stenu, ťtýlovÊ våzy - veĞkoobchod , maloobchod s bytovými a interiÊrovými doplnkami ... novå atmosfÊra pre Våť interiÊr ... www.decotrend.sk www.tapetymix.sk www.decointerier.sk
Ponuky spoločnosti:
 
MODERNÉ OBRAZY - tlač na plĂĄtno Pridané: 07.03.2011
MnoĹžstvo motĂ­vov, ktorĂŠ zmenia VĂĄĹĄ interiĂŠr / kvety, abstrakcia, architektĂşra, reprodukcie slĂĄvnych maliarov, kulinĂĄria, pre deti, prĂ­roda, mapy,... / Dodajte VaĹĄĂ­m stenĂĄm trendovĂ˝ nĂĄdych.
čítaj viac...
 
OriginĂĄlne nĂĄstennĂŠ hodiny Pridané: 24.05.2011
DizajnovĂŠ hodiny na stenu
čítaj viac...
 
FOTOTAPETY - Trend v bĂ˝vanĂ­ Pridané: 22.09.2011
FOTOTAPETY
čítaj viac...
 
ModernĂŠ OBRAZY do modernĂŠho interiĂŠru Pridané: 28.02.2012
NĂĄdhernĂŠ modernĂŠ OBRAZY do VĂĄĹĄho interiĂŠru
čítaj viac...
 
Hodiny na stĂ´l Pridané: 22.11.2012
Darček, ktorý poteší
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia