ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Donor Group sro

Adresa sídla:
9. mĂĄja 3
97703 Brezno

IČO: 45413932
Kontakty:
Telefón: 0482861350
Fax:
Mobil: 0944152820
Email:
WWW: domnabytkuonline.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Norbert Pocklan,0918811709,pocklan@domnabytkuonline.sk
Obchodné: Jozef KosztĂ­nyi,0944152820,kosztinyi@domnabytkuonline.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Zaoberåme sa malo aj veĞkoobchodným predajom nåbytku do celÊho domu. Naťim cieĞom je spokojný zåkazník a predåvaż kvalitný nåbytok za najlepťie ceny.
Dobrý internetový obchod na nábytok do celého domu. Moderný nábytok od popredných výrobcov aj najlacnejší nábytok na našom trhu.Koberce, doplnky,obývačkový aj spálňový sektorový nábytok a komplety, nábytok z masívu, stoličky a stoly, postele, sedacie vaky a oveľa viac v super e-shope. Ponúkame tiež veľkobchodnú spoluprácu formou dropp-shipping.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia