ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

REMO interiĂŠr

Adresa sídla:
OC LUNÍK II, Hronská 14
04011 KoĹĄice

IČO: 17238218
Kontakty:
Telefón: 055/ 625 73 78
Fax:
Mobil: 0905 622 833
Email: remo@remointerier.sk
WWW: www.remointerier.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: MadejovĂĄ Dana,0905820438,remo@remointerier.sk
Výroba: Ing. Madej Roman,0905 622 833,remo@remointerier.sk

Charakteristika:
InteriĂŠrovĂŠ ĹĄtĂşdio
Predaj a montåŞ laminåtových, drevených podlåh. Renovåcia parkiet. Výroba na mieru: kuchynskÊ linky, vstavanÊ skrine, technický, kancelårsky a atypický nåbytok. Dodåvka a montåŞ interiÊrových dverí a zårubní.
Ponuky spoločnosti:
 
HlinĂ­k za cenu ocele! Pridané: 02.05.2012
čítaj viac...
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia