ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

POLY AKT a.s.Ĺ aÄža

Adresa sídla:
DiakovskĂĄ cesta 13
927 0 Ĺ aÄža

IČO: 36530271
Kontakty:
Telefón: 031/7011811
Fax: 031/7011813
Mobil: 0917510146
Email: polyakt@polyakt.sk
WWW: www.polyakt.sk
Sekretariát: Zuzana VrbiĹĄĹĽanovĂĄ,0917510143,vrbistanova@polyakt.sk
Marketing: ,,
Obchodné: SlavomĂ­r Nemec,0917510146,nemec@polyakt.sk
Výroba: MariĂĄn HlavatĂ˝,0917510144,

Charakteristika:
Spoločnosť POLY AKT a.s.Šaľa je na trhu od roku 1999,zaoberáme sa výrobou nábytku na mieru,podľa požiadaviek zákazníka.
Spoločnosť POLY AKT a.s.Šaľa je na trhu od roku 1999.Zaoberáme sa výrobou nábytku na mieru ako sú kuchyne,obývycie a detské izby,kúpeľňový nábytok,predsiene,šatníky,kancelársky nábytok na kľúč.Kontakt so zákazníkom je zabezpečený prostredníctvom štúdia na Hlavnej ulici ,prvé poschodie) v Šali. Prednosťou firmy je individuálny prístup k zákazníkovi, ktorý spočíva v poradenstve, návrhu a 3D vizualizácii požadovaného nábytku.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia