ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
LloydKnomy
Lianyungang
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
Moskow


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

ERMO plus s.r.o.

Adresa sídla:
SpiĹĄskĂŠ nĂĄmestie 1
04012 KoĹĄice

IČO: 45643059
Kontakty:
Telefón: 0908994367
Fax:
Mobil: 0908994367
Email: ermo.obj@centrum.sk
WWW: www.drevolinia.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Rakač Milan,0908994367, 0904811878,ermo.obj@centrum.sk
Obchodné: Rakač Milan,0908994367, 0904811878,ermo.obj@centrum.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Spoločnosť sa zaoberá výrobou, stavbou prístreškov z lexanu,zimné záhrady,bazény,skleníky,sprchovacie kúty,paravany, posuvné dvere,schodištia, balkóny,brúsenie,madlá,rámovanie,sklenárske práce
Prevádzkujeme, ramárstvo,sklenárstvo,výrobu kľúčov,brúsenie nožov nožníc mäsomlynkov ... , vyrábame silové madla,stojany na maľovanie,posuvné dvere a okná z lexanu,zábradlia, prístrešky nad dvere, schodištia, zimné záhrady, kryty na bazény, skleníky,deliace steny, paravany, sprchovacie kúty, siete proti hmyzu Poradenstvo v rámci realizácie produktov je samozréjmosťou a bezplatne.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia