ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

ERMO plus s.r.o.

Adresa sídla:
SpiĹĄskĂŠ nĂĄmestie 1
04012 KoĹĄice

IČO: 45643059
Kontakty:
Telefón: 0908994367
Fax:
Mobil: 0908994367
Email: ermo.obj@centrum.sk
WWW: www.drevolinia.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Rakač Milan,0908994367, 0904811878,ermo.obj@centrum.sk
Obchodné: Rakač Milan,0908994367, 0904811878,ermo.obj@centrum.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Spoločnosť sa zaoberá výrobou, stavbou prístreškov z lexanu,zimné záhrady,bazény,skleníky,sprchovacie kúty,paravany, posuvné dvere,schodištia, balkóny,brúsenie,madlá,rámovanie,sklenárske práce
Prevádzkujeme, ramárstvo,sklenárstvo,výrobu kľúčov,brúsenie nožov nožníc mäsomlynkov ... , vyrábame silové madla,stojany na maľovanie,posuvné dvere a okná z lexanu,zábradlia, prístrešky nad dvere, schodištia, zimné záhrady, kryty na bazény, skleníky,deliace steny, paravany, sprchovacie kúty, siete proti hmyzu Poradenstvo v rámci realizácie produktov je samozréjmosťou a bezplatne.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia