ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

PROSPECTUS

Adresa sídla:
Ĺ tefĂĄnikova 56
04001 KoĹĄice

IČO: 40842720
Kontakty:
Telefón: 0905755933
Fax:
Mobil: 0911755933
Email: weberova@prospectus.sk
WWW: prospectus.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Zuzana WeberovĂĄ,0905 755 933,zuzanaweb@gmail.com
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Dodávka, montáž,poradenstvo,servis značkových eurookien, doplnkov a drevenych dverí Urzedowski - Galux
Od roku 2003 pôsobíme v oblasti predaja, montáže a servisu výhradne drevených eurookiek Urzedowski - Galux. Okná overené 2O rokmi výroby a v rámci nášho regiónu cca 700 zrealizovanými zákazkami. Naši klienti oceňujú vysokú kvalitu a nižšiu cenu ako sú pri drevených eurooknách zvyknutí. Ponúkame DUBOVÉ okná v cene smrekových, ďalej okná a dvere z MAHAGÓNu alebo MERANTI 1. triedy. Vchodová dvere zvýšenej bezpečnosti, profilu hrúbky 88 mm, PUR výplne 50 mm alebo izolačného bezpečnostného skla P4. Naši klienti oceňujú, že dostávajú luxus v cene štandardu. PROSPECTUS - PONÚKAME VÁM TEN NAJKRAJŠÍ VÝHĽAD.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia