ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
MoskowNajviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

PROSPECTUS

Adresa sídla:
Ĺ tefĂĄnikova 56
04001 KoĹĄice

IČO: 40842720
Kontakty:
Telefón: 0905755933
Fax:
Mobil: 0911755933
Email: weberova@prospectus.sk
WWW: prospectus.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: Zuzana WeberovĂĄ,0905 755 933,zuzanaweb@gmail.com
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Dodávka, montáž,poradenstvo,servis značkových eurookien, doplnkov a drevenych dverí Urzedowski - Galux
Od roku 2003 pôsobíme v oblasti predaja, montáže a servisu výhradne drevených eurookiek Urzedowski - Galux. Okná overené 2O rokmi výroby a v rámci nášho regiónu cca 700 zrealizovanými zákazkami. Naši klienti oceňujú vysokú kvalitu a nižšiu cenu ako sú pri drevených eurooknách zvyknutí. Ponúkame DUBOVÉ okná v cene smrekových, ďalej okná a dvere z MAHAGÓNu alebo MERANTI 1. triedy. Vchodová dvere zvýšenej bezpečnosti, profilu hrúbky 88 mm, PUR výplne 50 mm alebo izolačného bezpečnostného skla P4. Naši klienti oceňujú, že dostávajú luxus v cene štandardu. PROSPECTUS - PONÚKAME VÁM TEN NAJKRAJŠÍ VÝHĽAD.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia