ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

ADLO - bezpečnostné dvere

Adresa sídla:
TrnavskÊ mýto 1
83104 Bratislava

IČO: 35757094
Kontakty:
Telefón: 02 5556 8533
Fax: 02 5556 9833
Mobil:
Email: info@adlo.sk
WWW: www.adlo.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Vývoj, výroba, predaj, montáž, servis: Neprekonateľné bezpečnostné vchodové dvere do bytu a do domu. Bezpečnostné okná, svetlíky, mreže, trezory. Špeciálne riešenia.
Prečo neprekonateľné: - Najbezpečnejšie dvere na trhu potvrdené certifikovanou EÚ skúšobňou - Najbezpečnejšie okná - Najprestížnejšie ocenenie kvality Slovak Gold ako najkvalitnejšie vchodové dvere do domu - Najdlhšia záruka na uzamykací mechanizmus - Najlepšie tepelno – izolačné vlastnosti - Montáž výhradne priamo od výrobcu - Neprekonateľná kvalita za neprekonateľnú cenu - Najširší sortiment bezpečnosti a dizajnov - Špeciálne individuálne riešenia šité na mieru
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia