╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

KOVOBEL

Adresa sÝdla:
Mostecká 229
41201 Litom─Ť┼Öice

I╚O: 46708723
Kontakty:
Telefˇn: +420416723568
Fax: +420 416 732 581
Mobil: +420774204673
Email: alahol@tiscali.cz
WWW: www.amstaf.eu
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: Alena Hol├í,+420416723568,sale@kovobel.com
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Jsme n├íbytk├í┼Ösk├í firma s dlouholetou tradic├ş. Na┼íe v├Żrobky dod├ív├íme nejen do v┼íech kraj┼» ─îesk├ę republiky, ale i do mnoha dal┼í├şch evropsk├Żch zem├ş. Nosn├Żm v├Żrobn├şm programem je kovov├Ż sedac├ş n├íbytek a stoly. Tuto produkci dopl┼łuje v├Żroba ─Źaloun─Ťn├ęho n├íbytku
Firma Kovobel vybavuje interi├ęry n├íbytkem s nezam─Ťniteln├Żm designem a eleganc├ş. N├í┼í kvalitn├ş n├íbytek se st├ív├í ned├şlnou sou─Ź├íst├ş modern─Ť ┼Öe┼íen├Żch prostor┼» a d├şky sv├ę variabilit─Ť a modifikac├şm jednotliv├Żch ┼Öad p┼»sob├ş bohat├Żm a sv─Ť┼ż├şm dojmem. Mezi na┼íe exkluzivn├ş reference pat┼Ö├ş p┼Öedev┼í├şm: Zastoupen├ş ─îSA v Praze, Pa┼Ö├ş┼żi, Sofii a Moskv─Ť ┼ápan─Ťlsk├Ż s├íl na Pra┼żsk├ęm hrad─Ť N├írodn├ş d┼»m v Praze na Vinohradech INGO ve Franti┼íkov├Żch L├ízn├şch N├írodn├ş d┼»m v Praze na Sm├şchov─Ť N├írodn├ş muzeum v Praze Karlova univerzita v Praze Grand hotel Pupp Z├ípado─Źesk├í univerzita v Plzni UJEP univerzita v ├Üst├ş n. Labem Policie ─îR Psychiatrick├í l├ę─Źebna v Bohnic├şch Kulturn├ş domy a spole─Źensk├í centra po cel├ę ─îR Zdravotnick├í za┼Ö├şzen├ş a nemocnice po cel├ę ─îR OSSZ v ─îesk├Żch Bud─Ťjovic├şch a T├íbo┼Öe ┼śada z├íkladn├şch ┼íkol a j├şdelen v ─îR Kino D─Ť─Ź├şn Vybavov├ín├ş ┼Ö├ş─Źn├şch a z├ímo┼Ösk├Żch v├Żletn├şch a v├íle─Źn├şch lod├ş Velk├ę mno┼żstv├ş ve┼Öejn├Żch a zdravotnick├Żch prostor v zahrani─Ź├ş a mnoh├ę dal┼í├ş ... Komplexn├ş ┼Öe┼íen├ş realizovan├ę ve spolupr├íci s p┼Öedn├şmi architekty se tak st├ív├í ned├şlnou sou─Ź├íst├ş interi├ęru a spolu s poskytovan├Żmi garancemi jistotou pro investora.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia