ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

AKD s.r.o.

Adresa sídla:
Česká 1715/33
92401 Galanta 1

IČO: 44865058
Kontakty:
Telefón: 031 7012429
Fax: 031 780 4623
Mobil: 0911600625
Email: akdsro@akdsro.sk
WWW: www.akdsro.sk
Sekretariát: ,,akdsro@akdsro.sk
Marketing: KontĂĄr DĂĄvid,031 7012429,akdsro@akdsro.sk
Obchodné: KontĂĄr Viktor,0911600625,akdsro@akdsro.sk
Výroba: KontĂĄr Viktor,,akdsro@akdsro.sk

Charakteristika:
Predaj nĂĄbytku a doplnkov na zariadenie vaĹĄich priestorov
Výroba a predaj nábytku a doplnkov. Široká ponuka nábytku do kancelárie,archívov,skladov,písacie stoly,kartotéky a registračky, zdravotnícky nábytok a liekové skrine, zariadenie ambulancií, nerezový nábytok, ohňovzdorné skrine, trezory, regále, posuvné regále, školský nábytok, stolíky na notebooky, sociálny a šatňový nábytok, šatňové skrinky, lavice, pivné súpravy,
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia