ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

EKO-BAU spol. s r.o.

Adresa sídla:
1298
92542 Trstice

IČO: 36262528
Kontakty:
Telefón: 0905251450
Fax: 031 7782965
Mobil: 0905251450
Email: office@ekobau.sk
WWW: www.ekobau.sk
Sekretariát: DobosovĂĄ,0905367784,office@ekobau.sk
Marketing: ,,
Obchodné: ZoltĂĄn Juhos,0905251450,office@ekobau.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
predaj, prenåjom leťenia a stavebných pomôcok GRAF predaj a prenåjom kontajnerov MOBILBOX
EKO-BAU spol. s r. o. spločnosť s ručením obmedzeným zapísaný do Obchodného registra Okresného súdu Trnava 25. 6. 2004, vložka č. 15077/ T. / Juhos Zoltán - EKO BAU, FO živnosť od 1.5. 2001 do 31. 12. 2004 / majiteľ: Zoltán JUHOS profil činnosti: predaj – prenájom fasádneho lešenia, pojazdného lešenia, stavebných pomôcok typu GRAF / dovoz z Rakúska / predaj – prenájom viacúčelových kontajnerových buniek vývoj firmy v minulosti konateľ – majiteľ firmy pracoval v stavebníctve v Rakúsku od roku 1990 do 2004 popri zamestnaní ukončil štúdium na technicko – stavebnej škole vo Viedni nadobudnuté skúsenosti uplatnil, keď v roku 2001 začal podnikať s lešením GRAF popri zamestnaní výsledky podnikania mierili k tomu, že od vstupu Slovenska do Európskej únie, t.j. od 1.5.2004 ukončil prácu v zahraničí a založil spoločnosť s ručením obmedzeným. plány do budúcnosti: Mienime USPOKOJIŤ ZÁKAZNÍKOV tým, že s produktmi firmy GRAF budú dodržiavať bezpečnosť pri práci uľahčovať práce v stavebníctve chrániť životné prostredie
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia