ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
LloydKnomy
Lianyungang
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
Moskow


Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

EKO-BAU spol. s r.o.

Adresa sídla:
1298
92542 Trstice

IČO: 36262528
Kontakty:
Telefón: 0905251450
Fax: 031 7782965
Mobil: 0905251450
Email: office@ekobau.sk
WWW: www.ekobau.sk
Sekretariát: DobosovĂĄ,0905367784,office@ekobau.sk
Marketing: ,,
Obchodné: ZoltĂĄn Juhos,0905251450,office@ekobau.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
predaj, prenåjom leťenia a stavebných pomôcok GRAF predaj a prenåjom kontajnerov MOBILBOX
EKO-BAU spol. s r. o. spločnosť s ručením obmedzeným zapísaný do Obchodného registra Okresného súdu Trnava 25. 6. 2004, vložka č. 15077/ T. / Juhos Zoltán - EKO BAU, FO živnosť od 1.5. 2001 do 31. 12. 2004 / majiteľ: Zoltán JUHOS profil činnosti: predaj – prenájom fasádneho lešenia, pojazdného lešenia, stavebných pomôcok typu GRAF / dovoz z Rakúska / predaj – prenájom viacúčelových kontajnerových buniek vývoj firmy v minulosti konateľ – majiteľ firmy pracoval v stavebníctve v Rakúsku od roku 1990 do 2004 popri zamestnaní ukončil štúdium na technicko – stavebnej škole vo Viedni nadobudnuté skúsenosti uplatnil, keď v roku 2001 začal podnikať s lešením GRAF popri zamestnaní výsledky podnikania mierili k tomu, že od vstupu Slovenska do Európskej únie, t.j. od 1.5.2004 ukončil prácu v zahraničí a založil spoločnosť s ručením obmedzeným. plány do budúcnosti: Mienime USPOKOJIŤ ZÁKAZNÍKOV tým, že s produktmi firmy GRAF budú dodržiavať bezpečnosť pri práci uľahčovať práce v stavebníctve chrániť životné prostredie
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia