ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

EWE Coatings s.r.o.

Adresa sídla:
StromovĂĄ 4
92101 PieĹĄĹĽany

IČO: 36688100
Kontakty:
Telefón: 033/7740327
Fax: 033/ 7744372
Mobil: 0903393513
Email: info@ewecoatings.sk
WWW: www.ewecoatings.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ZacharovĂĄ Lucia,0903393513,lzacharova@ewecoatings.com
Výroba: ,,

Charakteristika:
Našim klientom ponúkame kompletné riešenia v týchto oblastiach: Drevo v exteriéri-Nábytok z masívneho dreva-Drevené podlahy. Všetky produkty sú v čo najväčšej miere vyrábané z prírodných ingrediencií a nezaťažujú životné prostredie.
Viac zaujímavých informácií a aktuálnych ponúk nájdete na našej webovej stránke. V prípade záujmu Vám môžeme zaslať náš katalóg „Prírodná ochrana Vášho dreva“, v ktorom nájdete nielen bližšie informácie o jednotlivých produktoch aplikovaných na drevo v interiéri a exteriéri, škálu farebných odtieňov, ale aj praktický systémový prehľad o vhodnosti použitia pre jednotlivé aplikácie. Produkty Protec Coatings majú veľký potenciál, neškodia životnému prostrediu a sú cenovo zaujímavé. Sú vhodné pre ploty, záhradné domy, pergoly, terasy a záhradný nábytok, ale aj pre parkety, podlahy a nábytok vo vnútri bytov a domácností, atď.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia