» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Bukemekrsprof
Ěîńęâŕ
arits
Moskow
RuwMup
Quatre Bornes
Jefferyvot
Gliwice

SUN SYSTEM SR
Skalica
Interstomesu
Ěîńęâŕ

XEvilBestzed
Moscow
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

ATELIERO

Adresa sídla:
Vysoka 2/B
811 0 Bratislava

IČO: 45314217
Kontakty:
Telefón: 02 207 09010
Fax:
Mobil:
Email: info@ateliero.eu
WWW: www.ateliero.eu
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
ATELIERO je štúdio a výstavná sieň, ktorá sa špecializuje na podlahové krytiny, ako sú luxusné koberce nainštalované na mäkkej podložke a nadštandardné vinylové podlahy. Taktiež sme obohatili našu ponuku o dizajnérske tapety a kvalitné látky
Sme interiérové a dizajnové štúdio so zameraním na pokladanie luxusných celoplošných kobercov a nadštandardných vinylových podláh. Popri odborných znalostiach a skúsenostiach s interiérovým dizajnom Vám ako jediní na slovenskom trhu ponúkame unikátny spôsob montáže kobercov, pretože používame tradičnú anglickú metódu natiahnutia kobercov na mäkkú podložku. Táto metóda poskytuje kobercom lepší vzhľad, extra mäkkosť, luxusný pocit a životnosť koberca sa predĺži o 40% Tím štúdia ATELIERO tvoria odborníci, ktorí nadobudli kvalifikáciu a zručnosti na súťaživom, náročnom britskom trhu bytového dizajnu a dizajnu komerčných priestorov. Môžeme Vám preto zaručiť služby veľmi vysokého štandardu a najvyššiu kvalitu našej práce. Ako doplnok interiérového dizajnu máme tiež dizajnové anglické tapety a kvalitné dekoračné a poťahové látky.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia