╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
njyyzMayofe
Cesena, Italy
dfyifMayofe
Adelaide, Australija
Keithbes
Skive
njczMayofe
Banjaluka
stepakhMayofe
Srbija i Crna Gora
andheMayofe
Hag,pardon,Beograd
KanerartMayofe
Salzburg
vbierfMayofe
Mladenovac
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

ATELIERO

Adresa sÝdla:
Vysoka 2/B
811 0 Bratislava

I╚O: 45314217
Kontakty:
Telefˇn: 02 207 09010
Fax:
Mobil:
Email: info@ateliero.eu
WWW: www.ateliero.eu
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
ATELIERO je ┼ít├║dio a v├Żstavn├í sie┼ł, ktor├í sa ┼ípecializuje na podlahov├ę krytiny, ako s├║ luxusn├ę koberce nain┼ítalovan├ę na m├Ąkkej podlo┼żke a nad┼ítandardn├ę vinylov├ę podlahy. Taktie┼ż sme obohatili na┼íu ponuku o dizajn├ęrske tapety a kvalitn├ę l├ítky
Sme interi├ęrov├ę a dizajnov├ę ┼ít├║dio so zameran├şm na pokladanie luxusn├Żch celoplo┼ín├Żch kobercov a nad┼ítandardn├Żch vinylov├Żch podl├íh. Popri odborn├Żch znalostiach a sk├║senostiach s interi├ęrov├Żm dizajnom V├ím ako jedin├ş na slovenskom trhu pon├║kame unik├ítny sp├┤sob mont├í┼że kobercov, preto┼że pou┼ż├şvame tradi─Źn├║ anglick├║ met├│du natiahnutia kobercov na m├Ąkk├║ podlo┼żku. T├íto met├│da poskytuje kobercom lep┼í├ş vzh─żad, extra m├Ąkkos┼ą, luxusn├Ż pocit a ┼żivotnos┼ą koberca sa pred─║┼żi o 40% T├şm ┼ít├║dia ATELIERO tvoria odborn├şci, ktor├ş nadobudli kvalifik├íciu a zru─Źnosti na s├║┼ąa┼żivom, n├íro─Źnom britskom trhu bytov├ęho dizajnu a dizajnu komer─Źn├Żch priestorov. M├┤┼żeme V├ím preto zaru─Źi┼ą slu┼żby ve─żmi vysok├ęho ┼ítandardu a najvy┼í┼íiu kvalitu na┼íej pr├íce. Ako doplnok interi├ęrov├ęho dizajnu m├íme tie┼ż dizajnov├ę anglick├ę tapety a kvalitn├ę dekora─Źn├ę a po┼ąahov├ę l├ítky.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia