ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Testerlqh
Minsk
TerryStemn
Bottegone
Documenttsr
Minsk
Flexibleqft
Minsk
JoshuaHem
Krk
JoshuaHem
Krk
JoshuaHem
Krk
TerryStemn
Bottegone
marisCab
Mosalsk
TanjiaRab
San Miguel de Tucuman
Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Bond marketing

Adresa sídla:
Husova 18
68401 Slavkov u Brna

IČO: 60753706
Kontakty:
Telefón: +420 544220755
Fax: +420 544220997
Mobil: 0910670570
Email: drvic@drvic.sk
WWW: www.drvic.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Exkluzivný dovozca drvičov potravinových odpadoy pre domácnosti a stravovacie prevádzky
Dodávky, montáže a servis drvičov potravinových odpadov, velkoobchod, maloobchod. Drviče výrobca Anaheim Manufacturing California s tradíciou 50 rokou výroby drvičov. Predajom drvičov sa zabývame od roku 1995. Kvalita, tradice. Likvidace veškerého potravinového odpadu v domácnosti aj v kuchynských provozoch. Od najmenších typov po velké drviče pre raštaurácie.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia