» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

VanSan

Adresa sídla:
Hrádza 65
97657 Michalová

IČO: 44207930
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0911040159
Email: info@vansan.eu
WWW: www.vansan.eu
Sekretariát: ,,info@vansan.eu
Marketing: ,,info@vansan.eu
Obchodné: Andrea Dikaszová,0911040159,info@vansan.eu
Výroba: ,,info@vansan.eu

Charakteristika:
Firma ponúka výrobu kuchý?, kúpe?ní a interiérov z prírodného a umelého kame?a.
Konkrétne sa firma zaoberá nasledovnou výrobou: kuchynské linky so spádovanými plochami, kúpe??ové dosky, okenné parapety, schody, dlažby, pulty, stoly, obklady a krbové obklady. Firma sa zaoberá výrobou produktov na mieru a výhradne pod?a predstáv zákazníka. Nejedná sa o sériovú výrobu, takže predstava zákazníka je pre nás prvoradá a smerodajná.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia