ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

VanSan

Adresa sídla:
HrĂĄdza 65
97657 MichalovĂĄ

IČO: 44207930
Kontakty:
Telefón:
Fax:
Mobil: 0911040159
Email: info@vansan.eu
WWW: www.vansan.eu
Sekretariát: ,,info@vansan.eu
Marketing: ,,info@vansan.eu
Obchodné: Andrea DikaszovĂĄ,0911040159,info@vansan.eu
Výroba: ,,info@vansan.eu

Charakteristika:
Firma ponúka výrobu kuchýň, kúpeĞní a interiÊrov z prírodnÊho a umelÊho kameňa.
KonkrÊtne sa firma zaoberå nasledovnou výrobou: kuchynskÊ linky so spådovanými plochami, kúpeĞňovÊ dosky, okennÊ parapety, schody, dlaŞby, pulty, stoly, obklady a krbovÊ obklady. Firma sa zaoberå výrobou produktov na mieru a výhradne podĞa predståv zåkazníka. Nejednå sa o sÊriovú výrobu, takŞe predstava zåkazníka je pre nås prvoradå a smerodajnå.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia