ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

HUTIRA Slovakia s.r.o.

Adresa sídla:
29. augusta 89
972 5 HandlovĂĄ

IČO: 36297569
Kontakty:
Telefón: 046/ 51 20 105
Fax:
Mobil: 0905 542 596
Email: uricek@hutiraslovakia.sk
WWW: www.drezy-eshop.sk
Sekretariát: p. TuhĂĄ,0908 765 373,tuha@hutiraslovakia.sk
Marketing: Uríček,0905 542 596,uricek@hutiraslovakia.sk
Obchodné: Uríček,0905 542 596,uricek@hutiraslovakia.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Sme výhradný zástupca francúzskych kuchynských drezov BAKÉO EINNA a talianských kuchynských batérií DI LUSSO.
Na základe našej spoľahlivosti a dobrého mena v zahraničí zastupujeme na slovenskom trhu výrobcov BAKÉO - kuchynské drezy z materálu QUARTZIAN a DI LUSSO - farebné ale aj chrómové kuchynské batérie. Na spoluprácu a zastupovanie uvedených výrobcov máme kvalifikovaných a odborne znalých pracovníkov. Snažíme sa vystupovať ako seriózny a stabilný partner s dobrými referenciami a priateľským prístupom.V prípade akýchkoľvek otázok sme pripravený podať Vám ďalšie spoľahlivé informácie.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia