» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 
Olgaevary
Axum
Haroldfup
Kaohsiung Municipality
Calvinsnosy
Tafraout
RobinMarttensss
Duverge
Henrysoarm
Ligatne
RobertGEX
Kulim
jmnOxido
Yako
bnmBeild
Yako
Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Klinton, s.r.o.

Adresa sídla:
Kutuzovova 3
83103 Bratislava

IČO: 35836644
Kontakty:
Telefón: 00421244630341
Fax:
Mobil: 00421911106078
Email: klinton@klinton.sk
WWW: www.klinton.sk/
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: ,,
Výroba: ,,

Charakteristika:
Spoločnosť poskytuje služby ako: pravidelné upratovanie, jednorazové upratovanie, starostlivosť o vonkajšie priestory, údržba zelene,zimná údržba,umývanie okien, čistenie kobercov, výškové práce, recepčné služby.
Klinton reaguje na požiadavku zákazníkov nájsť externého dodávateľa v oblasti upratovacích a čistiacich služieb. Vďaka odbornej zdatnosti, bohatým skúsenostiam a profesionálnemu prístupu, klient získava seriózneho a spoľahlivého partnera pri starostlivosti o svoje výrobné, administratívne alebo skladové priestory.Spôsob, ako čo najefektívnejšie využiť externé služby: pravidelné upratovanie,jednorazové upratovanie, starostlivosť o vonkajšie priestory, údržba zelene zimná údržba, umývanie okien, čistenie kobercov, výškové práce, recepčné služby.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia