╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

RESTAMO-Vysiela─Źky

Adresa sÝdla:
Pova┼żsk├ę Podhradie 85
01704 Pova┼żsk├í Bystrica

I╚O: 10881174
Kontakty:
Telefˇn: 0905 182 184
Fax:
Mobil: 0905 182 184
Email: vysielacky@vysielacky.com
WWW: www.vysielacky.com
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Ak potrebujete vybavi┼ą kami├│n vysiela─Źkou, spoji┼ą chatu s domovom, zabezpe─Źi┼ą ostrahu objektu, spoji┼ą firmu so skladom ─Źi komunik├íciu pri turistike a ┼íporte a to bez poplatkov za hovorn├ę ste na spr├ívnom mieste.
V na┼íom sortimente s├║ vysiela─Źky v┼íetk├ęho druhu: amat├ęrske, profesion├ílne, ob─Źianske, lodn├ę, leteck├ę, PMR, LPD. ┼ápecializujeme sa na vysiela─Źky pre kami├│nov├║ dopravu. M├íme ┼íirok├Ż sortiment vysiela─Źiek, ant├ęn a pr├şslu┼íenstva pre vybavenie n├íkladn├Żch a osobn├Żch ├íut, offroad, taxi, stavebn├ę a po─żnohospod├írske stroje at─Ć. Prev├ídzame mont├í┼ż, nastavenie, z├íru─Źn├Ż a poz├íru─Źn├Ż servis jednotliv├Żch r├ídiostan├şc ako aj zabudovan├Żch kompletov. Dlhoro─Źn├ę sk├║senosti n├ím umo┼ż┼łuj├║ previes┼ą mont├í┼ż v maxim├ílnej kvalite so 100% z├írukou nastavenia. Prev├ídzame aj mont├í┼ż stacion├írnych stan├şc a ant├ęn.Mont├í┼że prev├ídzame po dohode aj v mieste bydliska z├íkazn├şka, pr├şpadne s├şdla firmy alebo inom dohodnutom mieste. Nami dod├ívan├ę r├ídiostanice maj├║ certifik├íty na pou┼ż├şvanie na slovensku aj v Eur├│pe. K slu┼żb├ím patr├ş aj bezplatn├ę za┼íkolenie obsluhy a pou─Źenie o mo┼żnostiach jednotliv├Żch r├ídiostan├şc. Prev├ídzka s r├ídiostanicami na ktor├ę sa vz┼ąahuje gener├ílne povolenie je ├║plne bezplatn├í. Pri pou┼żit├ş r├ídiostan├şc napr├şklad kancel├íria-diel┼ła-sklad-predaj┼ła je komunik├ícia maxim├ílne v├Żhodn├í. Pre jednotliv├ę konkr├ętne pr├şpady v├ím bezplatne navrhneme zostavu. Ver├şme ┼że ocen├şte v├Żhody r├Żchlej a bezplatnej komunik├ície.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia