╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
LloydKnomy
Lianyungang
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
Moskow


Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

RESTAMO-Vysiela─Źky

Adresa sÝdla:
Pova┼żsk├ę Podhradie 85
01704 Pova┼żsk├í Bystrica

I╚O: 10881174
Kontakty:
Telefˇn: 0905 182 184
Fax:
Mobil: 0905 182 184
Email: vysielacky@vysielacky.com
WWW: www.vysielacky.com
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: ,,
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Ak potrebujete vybavi┼ą kami├│n vysiela─Źkou, spoji┼ą chatu s domovom, zabezpe─Źi┼ą ostrahu objektu, spoji┼ą firmu so skladom ─Źi komunik├íciu pri turistike a ┼íporte a to bez poplatkov za hovorn├ę ste na spr├ívnom mieste.
V na┼íom sortimente s├║ vysiela─Źky v┼íetk├ęho druhu: amat├ęrske, profesion├ílne, ob─Źianske, lodn├ę, leteck├ę, PMR, LPD. ┼ápecializujeme sa na vysiela─Źky pre kami├│nov├║ dopravu. M├íme ┼íirok├Ż sortiment vysiela─Źiek, ant├ęn a pr├şslu┼íenstva pre vybavenie n├íkladn├Żch a osobn├Żch ├íut, offroad, taxi, stavebn├ę a po─żnohospod├írske stroje at─Ć. Prev├ídzame mont├í┼ż, nastavenie, z├íru─Źn├Ż a poz├íru─Źn├Ż servis jednotliv├Żch r├ídiostan├şc ako aj zabudovan├Żch kompletov. Dlhoro─Źn├ę sk├║senosti n├ím umo┼ż┼łuj├║ previes┼ą mont├í┼ż v maxim├ílnej kvalite so 100% z├írukou nastavenia. Prev├ídzame aj mont├í┼ż stacion├írnych stan├şc a ant├ęn.Mont├í┼że prev├ídzame po dohode aj v mieste bydliska z├íkazn├şka, pr├şpadne s├şdla firmy alebo inom dohodnutom mieste. Nami dod├ívan├ę r├ídiostanice maj├║ certifik├íty na pou┼ż├şvanie na slovensku aj v Eur├│pe. K slu┼żb├ím patr├ş aj bezplatn├ę za┼íkolenie obsluhy a pou─Źenie o mo┼żnostiach jednotliv├Żch r├ídiostan├şc. Prev├ídzka s r├ídiostanicami na ktor├ę sa vz┼ąahuje gener├ílne povolenie je ├║plne bezplatn├í. Pri pou┼żit├ş r├ídiostan├şc napr├şklad kancel├íria-diel┼ła-sklad-predaj┼ła je komunik├ícia maxim├ílne v├Żhodn├í. Pre jednotliv├ę konkr├ętne pr├şpady v├ím bezplatne navrhneme zostavu. Ver├şme ┼że ocen├şte v├Żhody r├Żchlej a bezplatnej komunik├ície.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia