╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

ASSA SR s.r.o.

Adresa sÝdla:
Vašinova 61
94901 Nitra

I╚O: 36564966
Kontakty:
Telefˇn: +421376537374
Fax: +421376537374
Mobil:
Email: assa@assa.sk
WWW: www.assa.sk
Sekretarißt: Janka Strihov├í,0376537374,predaj@assa.sk
Marketing: Ing. Štefan Agošton,0917976323,vysavace@assa.sk
ObchodnÚ: Ing. ┼átefan Ago┼íton,0917976323,vysavace@assa.sk
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Mont├í┼ż a predaj centr├ílnych vys├íva─Źov Cyclo Vac,klimatiz├íci├ş LG, zabezpe─Źovacej techniky Jablotron
Firma ASSA vznikla v roku 1994 so zameran├şm na obchodn├║, dod├ívate─żsk├║ a mont├í┼żnu ─Źinnos┼ą v oblasti nad┼ítandardn├ęho technick├ęho vybavenia stavieb. Na┼ía firma sa od roku 1999 zaober├í mont├í┼żami klimatiza─Źn├Żch zariaden├ş LG Electronics, ktor├í je u┼ż 10 rokov svetov├Żm l├şdrom vo v├Żrobe komer─Źn├Żch klimatiza─Źn├Żch jednotiek. Na┼ía firma je zmluvn├Żm partnerom spolo─Źnosti Jablotron Slovakia s.r.o., dc├ęrskej spolo─Źnosti ─Źesk├ęho v├Żrobcu zabezpe─Źovac├şch syst├ęmov JABLOTRON Alarms. Na┼ía firma je v├Żhradn├Żm dovozcom centr├ílnych vys├íva─Źov CYCLOVAC, z├írove┼ł zabezbe─Źujeme aj mont├í┼ż a ┼íkolenie. CYCLO VAC centr├ílne vys├íva─Źe s├║ zn├íme na celom svete pre ich jedine─Źn├Ż filtra─Źn├Ż syst├ęm, ktor├Ż zlep┼íuje vn├║torn├║ kvalitu vzduchu v interi├ęri. Tie┼ż s├║ zn├íme pre ich v├Żnimo─Źn├║ ─Źistiacu silu a tichos┼ą prev├ídzky. Vys├íva─Źe CYCLO VAC s├║ kon┼ítruovan├ę na dlhoro─Źn├║ ┼żivotnos┼ą. Dve rozli─Źn├ę s├ęrie agreg├ítov poskytuj├║ ┼íirok├Ż v├Żber modelov, l├ş┼íiacich sa r├┤znym sp├┤sobom filtr├ície a tie┼ż v sp├┤sobe regul├ície v├Żkonu. Sme si ist├ş, ┼że centr├ílny vys├íva─Ź CYCLO VAC je jedn├Żm z naju┼żito─Źnej┼í├şch zariaden├ş vo Va┼íom domove.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Centr├ílny vys├íva─Ź pre ka┼żd├ęho PridanÚ: 25.08.2011
Centr├ílny vys├íva─Ź Cyclo Vac - na vybran├ę modely z├íruka 15 rokov
ŔÝtaj viac...
 
JABLOTRON - zabezpe─Źovacia technika PridanÚ: 25.08.2011
Zabezpe─Źovacia technika
ŔÝtaj viac...
 
LG klimatiz├ície PridanÚ: 25.08.2011
Mont├í┼że a predaj klimatiz├íci├ş LG
ŔÝtaj viac...
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia