╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
LloydKnomy
Lianyungang
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
Moskow


Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

ASSA SR s.r.o.

Adresa sÝdla:
Vašinova 61
94901 Nitra

I╚O: 36564966
Kontakty:
Telefˇn: +421376537374
Fax: +421376537374
Mobil:
Email: assa@assa.sk
WWW: www.assa.sk
Sekretarißt: Janka Strihov├í,0376537374,predaj@assa.sk
Marketing: Ing. Štefan Agošton,0917976323,vysavace@assa.sk
ObchodnÚ: Ing. ┼átefan Ago┼íton,0917976323,vysavace@assa.sk
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Mont├í┼ż a predaj centr├ílnych vys├íva─Źov Cyclo Vac,klimatiz├íci├ş LG, zabezpe─Źovacej techniky Jablotron
Firma ASSA vznikla v roku 1994 so zameran├şm na obchodn├║, dod├ívate─żsk├║ a mont├í┼żnu ─Źinnos┼ą v oblasti nad┼ítandardn├ęho technick├ęho vybavenia stavieb. Na┼ía firma sa od roku 1999 zaober├í mont├í┼żami klimatiza─Źn├Żch zariaden├ş LG Electronics, ktor├í je u┼ż 10 rokov svetov├Żm l├şdrom vo v├Żrobe komer─Źn├Żch klimatiza─Źn├Żch jednotiek. Na┼ía firma je zmluvn├Żm partnerom spolo─Źnosti Jablotron Slovakia s.r.o., dc├ęrskej spolo─Źnosti ─Źesk├ęho v├Żrobcu zabezpe─Źovac├şch syst├ęmov JABLOTRON Alarms. Na┼ía firma je v├Żhradn├Żm dovozcom centr├ílnych vys├íva─Źov CYCLOVAC, z├írove┼ł zabezbe─Źujeme aj mont├í┼ż a ┼íkolenie. CYCLO VAC centr├ílne vys├íva─Źe s├║ zn├íme na celom svete pre ich jedine─Źn├Ż filtra─Źn├Ż syst├ęm, ktor├Ż zlep┼íuje vn├║torn├║ kvalitu vzduchu v interi├ęri. Tie┼ż s├║ zn├íme pre ich v├Żnimo─Źn├║ ─Źistiacu silu a tichos┼ą prev├ídzky. Vys├íva─Źe CYCLO VAC s├║ kon┼ítruovan├ę na dlhoro─Źn├║ ┼żivotnos┼ą. Dve rozli─Źn├ę s├ęrie agreg├ítov poskytuj├║ ┼íirok├Ż v├Żber modelov, l├ş┼íiacich sa r├┤znym sp├┤sobom filtr├ície a tie┼ż v sp├┤sobe regul├ície v├Żkonu. Sme si ist├ş, ┼że centr├ílny vys├íva─Ź CYCLO VAC je jedn├Żm z naju┼żito─Źnej┼í├şch zariaden├ş vo Va┼íom domove.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Centr├ílny vys├íva─Ź pre ka┼żd├ęho PridanÚ: 25.08.2011
Centr├ílny vys├íva─Ź Cyclo Vac - na vybran├ę modely z├íruka 15 rokov
ŔÝtaj viac...
 
JABLOTRON - zabezpe─Źovacia technika PridanÚ: 25.08.2011
Zabezpe─Źovacia technika
ŔÝtaj viac...
 
LG klimatiz├ície PridanÚ: 25.08.2011
Mont├í┼że a predaj klimatiz├íci├ş LG
ŔÝtaj viac...
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia