╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Everettskarl
Quatre Bornes
Najviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Stanislav Troj─Ź├ík STAVEX

Adresa sÝdla:
Trnková 81
04014 Košice

I╚O: 43102921
Kontakty:
Telefˇn: 0915914605
Fax:
Mobil: 0915914605
Email: trojcak.stanislav@gmail.com
WWW: www.stavex-ke.sk
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: Stanislav Troj─Ź├ík,0915914605,trojcak.stanislav@gmail.com
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Pon├║kame V├ím v├Ż┼íkov├ę pr├íce, n├ítery fas├íd, interi├ęrov, striech a kon┼ítrukci├ş, mont├í┼żne pr├íce, v├Żspravkov├ę pr├íce, ─Źistiace a um├Żva─Źsk├ę pr├íce
Pon├║kame V├ím ┼íirok├║ ┼ík├ílu pr├íc od n├íterov fas├íd, interi├ęrov, kon┼ítrukci├ş, striech, kostoln├Żch ve┼ż├ş a┼ż po ┼ík├írovanie a tmelenie panelov├Żch ┼ík├ír, v├Żspravkov├ę pr├íce reprofila─Źn├Żmi maltami ako aj ─Źistiace a um├Żva─Źsk├ę pr├íce, ktor├ę s├║ vykon├ívan├ę preva┼żne horolezeckou technikou. Firma vykon├íva svoju ─Źinnos┼ą od roku 2006, m├í bohat├ę sk├║senosti pri realiz├ícii pon├║kan├Żch pr├íc, ru─Ź├ş za ich kvalitu a va┼íu spokojnos┼ą.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia