╗ Pridaj medzi obż˙benÚ   ╗ Hlavnß Strßnka

Prihlßsenie
Meno: 
Heslo:


NovÚ firmy
 
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
JamesFuh
Al Ladhiqiyah
skalex80
MoskowNajviac hżadanÚ vřrazy
 

Inzercia


gpz

Stanislav Troj─Ź├ík STAVEX

Adresa sÝdla:
Trnková 81
04014 Košice

I╚O: 43102921
Kontakty:
Telefˇn: 0915914605
Fax:
Mobil: 0915914605
Email: trojcak.stanislav@gmail.com
WWW: www.stavex-ke.sk
Sekretarißt: ,,
Marketing: ,,
ObchodnÚ: Stanislav Troj─Ź├ík,0915914605,trojcak.stanislav@gmail.com
Vřroba: ,,

Charakteristika:
Pon├║kame V├ím v├Ż┼íkov├ę pr├íce, n├ítery fas├íd, interi├ęrov, striech a kon┼ítrukci├ş, mont├í┼żne pr├íce, v├Żspravkov├ę pr├íce, ─Źistiace a um├Żva─Źsk├ę pr├íce
Pon├║kame V├ím ┼íirok├║ ┼ík├ílu pr├íc od n├íterov fas├íd, interi├ęrov, kon┼ítrukci├ş, striech, kostoln├Żch ve┼ż├ş a┼ż po ┼ík├írovanie a tmelenie panelov├Żch ┼ík├ír, v├Żspravkov├ę pr├íce reprofila─Źn├Żmi maltami ako aj ─Źistiace a um├Żva─Źsk├ę pr├íce, ktor├ę s├║ vykon├ívan├ę preva┼żne horolezeckou technikou. Firma vykon├íva svoju ─Źinnos┼ą od roku 2006, m├í bohat├ę sk├║senosti pri realiz├ícii pon├║kan├Żch pr├íc, ru─Ź├ş za ich kvalitu a va┼íu spokojnos┼ą.
Ponuky spoloŔnosti:
 
Nie s˙ evidovanÚ ×iadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKŢ PROJEKT MERAN═ GEOPATOG╔NNYCH ZËN a GEOANOM┴LI═Projekt meranÝ GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) prebieha za ˙Ŕelom ÜtatistickÚho vyhodnocovania podielu negatÝvnych zˇn v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorenß mapa s vyhodnotenÝm lokalÝt viac, alebo menej vhodnřch na břvanie z hżadiska ÜtatistickÚho vřskytu geoanomßliÝ a geopatogÚnnych zˇn. agent˙ra INGFOUR s.r.o. realizuje vřjazdovÚ merania GeopatogÚnnych Zˇn (GeoanomßliÝ) pod vybranřmi obydliami na celom Slovensku. Za ˙Ŕelom vyhodnotenia ÜtatistickÚho a geologickÚho rozlo×enia geoanomßliÝ pod obřvanřmi oblasŁami. Zßrove˛ sa sleduje aj vplyv urŔitřch architektonickřch prvkov obydlÝ, ktorÚ samy o sebe vedia urŔitřm sp˘sobom eliminovaŁ geoanomßlie a GPZ. ZameranÝm geopatogÚnnych zˇn vo VaÜom obydlÝ zistÝte akÚ opatrenia urobiŁ, aby ste sa doma cÝtili naozaj dobre. NaprÝklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spÝte alebo sa najdlhÜie zdr×ujete mimo geopatogÚnnych zˇn .

Ak mßte zßujem o lokalizßciu GeopatogÚnnych zˇn, geoanomßliÝ a pos˙denia mo×nosti ich eliminßcie vo VaÜom obydlÝ. (byte , dome , kancelßriÝ). Vyplnte ôkontaktnř formulßrö na strßnke kde smeruje preklik a my Vßm zaÜleme nezßvńzne podrobnÚ informßcie.

Pre bli×Üie informßcie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Mßte zßujem dostßvaŁ do emailovej schrßnky novinky, informßcia Ŕlßnky z tohto portßlu?
Prihlßste sa!
Email:

TOP ponuky
HżadaŁ v ponukßch:
 

TOP Ŕlßnky
 
www.byvajme.sk® Hlavnß Strßnka | Kontakty | Registrßcia