» Pridaj medzi obľúbené   » Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 

Najviac hľadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Pame-Impex s.r.o.

Adresa sídla:
Hlavná 531
92501 Matúškovo

IČO: 31448461
Kontakty:
Telefón:
Fax: 0317826008
Mobil: 0907756311
Email: delap@delap.sk
WWW: www.delap.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Angelika Schweigerová,0907756311,delap@delap.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba a predaj:omietok a farieb. Zateplovací systém. Vynilové podlahy Magic Floor, Ohýbate?né obklady Delap, Záhradné dekora?né kamene, Ploché akustické bicie TRAPS
Sme firma vyrábajúca tenkovrstvé omietky a farby. ?alej ponúkame: Vynilové podlahy Magic Floor, Ohýbate?né obklady Delap možnos? použitia na zateplovací systém kvôli nízkej hmotnosti cca 4kg/m2. Dekora?né kamene do záhrad z celého sveta. Ploché akustické bicie TRAPS.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hľadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasťami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminovať geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobiť, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostávať do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hľadať v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia