ť Pridaj medzi obžúbené   ť Hlavná Stránka

Prihlásenie
Meno: 
Heslo:


Nové firmy
 Najviac hžadané výrazy
 

Inzercia


gpz

Pame-Impex s.r.o.

Adresa sídla:
HlavnĂĄ 531
92501 Matúťkovo

IČO: 31448461
Kontakty:
Telefón:
Fax: 0317826008
Mobil: 0907756311
Email: delap@delap.sk
WWW: www.delap.sk
Sekretariát: ,,
Marketing: ,,
Obchodné: Angelika SchweigerovĂĄ,0907756311,delap@delap.sk
Výroba: ,,

Charakteristika:
Výroba a predaj:omietok a farieb. Zateplovací systém. Vynilové podlahy Magic Floor, Ohýbateľné obklady Delap, Záhradné dekoračné kamene, Ploché akustické bicie TRAPS
Sme firma vyrábajúca tenkovrstvé omietky a farby. Ďalej ponúkame: Vynilové podlahy Magic Floor, Ohýbateľné obklady Delap možnosť použitia na zateplovací systém kvôli nízkej hmotnosti cca 4kg/m2. Dekoračné kamene do záhrad z celého sveta. Ploché akustické bicie TRAPS.
Ponuky spoločnosti:
 
Nie sú evidované žiadne ponuky tejto firmy.
 
SLOVENSKÝ PROJEKT MERANÍ GEOPATOGÉNNYCH ZÓN a GEOANOMÁLIÍProjekt meraní Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) prebieha za účelom štatistického vyhodnocovania podielu negatívnych zón v obydliach na celom Slovensku. Postupne bude vytvorená mapa s vyhodnotením lokalít viac, alebo menej vhodných na bývanie z hžadiska štatistického výskytu geoanomálií a geopatogénnych zón. agentúra INGFOUR s.r.o. realizuje výjazdové merania Geopatogénnych Zón (Geoanomálií) pod vybranými obydliami na celom Slovensku. Za účelom vyhodnotenia štatistického a geologického rozloženia geoanomálií pod obývanými oblasami. Zároveň sa sleduje aj vplyv určitých architektonických prvkov obydlí, ktoré samy o sebe vedia určitým spôsobom eliminova geoanomálie a GPZ. Zameraním geopatogénnych zón vo Vašom obydlí zistíte aké opatrenia urobi, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. Napríklad jednoduchou zmenou umiestnenia miest kde spíte alebo sa najdlhšie zdržujete mimo geopatogénnych zón .

Ak máte záujem o lokalizáciu Geopatogénnych zón, geoanomálií a posúdenia možnosti ich eliminácie vo Vašom obydlí. (byte , dome , kancelárií). Vyplnte “kontaktný formulár” na stránke kde smeruje preklik a my Vám zašleme nezáväzne podrobné informácie.

Pre bližšie informácie o projekte kliknite TUNovinky emailom
Máte záujem dostáva do emailovej schránky novinky, informácia články z tohto portálu?
Prihláste sa!
Email:

TOP ponuky
Hžada v ponukách:
 

TOP články
 
www.byvajme.sk® Hlavná Stránka | Kontakty | Registrácia